Neler Yeni

ASUS monitör bozuk yardım

sametay08

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Samet Aydaş
Arkadaşlar bu monitörü yeni aldım böyle bir saçmalık var hdmi takınca daha çok oluyor itopyadan aldım rezillik.

kyloitch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Rüveyda Akın
Hocam kabloyu iyi takamıyorsunuz muhtemelen o yüzden.

Shourd

80+ Silver
Arkadaşlar bu monitörü yeni aldım böyle bir saçmalık var hdmi takınca daha çok oluyor itopyadan aldım rezillik.
iade et yada değişim iste arada böyle şeyler olabilir yeterki ilgilensinler ilgilenmez ise rezillik olur hata olabilir büyük bi firma

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Resul
Kablonda bi sıkıntı yoksa hem kasadaki çıkışları hemde monitördeki çıkışları kontrol et, baktın hala aynı garantisi varsa yolla garantiye

sametay08

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Samet Aydaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kablonda bi sıkıntı yoksa hem kasadaki çıkışları hemde monitördeki çıkışları kontrol et, baktın hala aynı garantisi varsa yolla garantiye
Kabloda problem yok önceki monitörümde olmuyordu mecbur garantiye yolluyucam of of

Arabasevdalısı

80+ Bronze
Bozuk kullanmaktan iyidir hocam en fazla 1 hafta sürer yollayın herşeyini kontrol ettiyseniz.
2 haftadan kısa süre önce aldıysanız direk iade geçip yenisini alın kişiye dayalı fln deyip sizi patlatma riski var garantinin, direk aynısını alırsınız iade edince bence tabikide benim görüşüm bu yönde

sametay08

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Samet Aydaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2 haftadan kısa süre önce aldıysanız direk iade geçip yenisini alın kişiye dayalı fln deyip sizi patlatma riski var garantinin, direk aynısını alırsınız iade edince bence tabikide benim görüşüm bu yönde
Hocam 14 günü geçti maalesef iade etme gibi bir şansım yok mecbur garantiye yollayacağım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
991,483
Üyeler
156,785
Son üye
EdArda