Neler Yeni

ASUS Prıme B450m-a Iı 4400mhz Oc Am4 Matx Anakart

ASUS Prıme B450m-a Iı Ddr4 4400mhz Oc Am4 Matx Anakart alacağımda sizin düşünceleriniz nedir?

• Oy kullanan toplam üye
    3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
İbrahim
Eğer başka bir düşünceniz varsa düşüncenizi dinlemek isterim.

habbassaka

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,136
İsim
Berk
Duvara tablo yapmak için mi alıcaksın dostum ayrıntı vermelisin hangi işlemci hangi kartı takacaksın ne amaçlı kullanıcaksın hiç bir şey belirtilmemiş neye göre iyi veya kötü diyeceğiz bilmiyoruz ama tablo güzel olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
İbrahim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Duvara tablo yapmak için mi alıcaksın dostum ayrıntı vermelisin hangi işlemci hangi kartı takacaksın ne amaçlı kullanıcaksın hiç bir şey belirtilmemiş neye göre iyi veya kötü diyeceğiz bilmiyoruz ama tablo güzel olur
b450m-a II anakarta Amd Ryzen 5 5600 3.5 Ghz 6 Çekirdek 32mb Cache Am4 Soket Radeon Graphics 7nm Işlemci 100- uyumlu olurmu?
Genelde oyun için kullanacağım.
Teknik bilgi fazla sahip olmadığım için ekran kartı ile ilgili öneri verirsen sevinirim

Memoli12345

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
mehmet alp kütük
alınır alınmaz desen tatsızlık yaşanmasa burda şimdi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

b450m-a II anakarta Amd Ryzen 5 5600 3.5 Ghz 6 Çekirdek 32mb Cache Am4 Soket Radeon Graphics 7nm Işlemci 100- uyumlu olurmu?
Genelde oyun için kullanacağım.
Teknik bilgi fazla sahip olmadığım için ekran kartı ile ilgili öneri verirsen sevinirim
ben senin yerinde olmaz gücüm el veriyor ise direk ddr5 toplarım ddr4 platformu 1-2 seneye ölü olacak.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
İbrahim

ben senin yerinde olmaz gücüm el veriyor ise direk ddr5 toplarım ddr4 platformu 1-2 seneye ölü olacak.
Birazdaha açarak yardımcı olurmusun ürün ismiyle felan

Memoli12345

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
mehmet alp kütük

habbassaka

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,136
İsim
Berk

Bir şey demedim ki tatsızlık çıkacak ne var kinayeli bir şekilde söyledim. Arkadaş hangi nesil işlemci takacak, iyi dedik bize güvenip aldı elinde am3 soketli işlemci varsa ne olacak şimdi? Detay lazım yardımcı olabilmemiz için.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
İbrahim
eyvallah kardeşim soruların için benim fazla bi bilgim yok ama b450m-a II anakarta, işlemci, ekran kartı, ram alıcam
ona göre bilgi alıcam

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege

Ddr5 toplayabilicek parası olan adam b450almaz zaten ayrıca 1-2fps fark için niye iki kat para versin su an için ddr4 çok daha mantıklı

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
İbrahim
arkadaşlar lütfen soruma cevap verin :)
b450m-a II anakarta+ işlemci(ryzn)+ ram

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
759
İsim
Fatih Ayhan
1-2 sene fazla erken değil mi? 13. nesil intel işlemciler bile şu an ddr4 destekliyor. Ram bakımından büyük fps farklarıda olmadığına göre bi 5 senesi rahat var.

arkadaşlar lütfen soruma cevap verin :)
b450m-a II anakarta+ işlemci(ryzn)+ ram
ryzen 5600 ile kullanılır bi sıkıntı olmaz.

Ahmet ER

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
ahmet er
merhabalar uyumlu bence yeterli 4 ram slotu auro sync desteği anakart olan bir kart bence tercih güzel

Top Bottom