Neler Yeni

ASUS PRIME H270M PLUS Anakart Bios downgrade sonrasında çalışmıyor

Adry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Çağrı Ay
Arkadaşlar merhaba ASUS PRIME H270M-PLUS Anakartım var HWID değiştirdim ve bios downgrade yaptım yeniden başlat komutu verdikten sonra bilgisayar bir daha açılmadı herhangi bir tepkime yok fanlar otomatik hızlarında dönüyor bios pilindeki terminale kısa devre yaptırdım olmadı CLTRC pinlerine kısa devre yaptırdım olmadı aklıma başka bir çözüm gelmiyor yardımcı olabilir misiniz bu sorunu nasıl çözebilirim.

z3r0tw0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Zero Two
Downgrade yaptığın için işlemciyi vb. parçaları desteklemiyor olmasın?

• Beğen
Reaksiyonlar: Adry

Adry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Çağrı Ay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Downgrade yaptığın için işlemciyi vb. parçaları desteklemiyor olmasın?
Anakarttaki vga girişindende görüntü veya herhangi bir tepki yok sistem açıldığında stabil olarak devam ediyor herhangi bir anormallik sadece ekranda var yani görüntü yok kasada işlemci fanı stabil ramler stabil ve bilgisayar açıldığında bir DIT sesi geliyor ya o ses gitti gelmiyor artık bu neyden kaynaklı olabilir

KebanFiru

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Hakan(KebanFiru)
Anakarttaki vga girişindende görüntü veya herhangi bir tepki yok sistem açıldığında stabil olarak devam ediyor herhangi bir anormallik sadece ekranda var yani görüntü yok kasada işlemci fanı stabil ramler stabil ve bilgisayar açıldığında bir DIT sesi geliyor ya o ses gitti gelmiyor artık bu neyden kaynaklı olabilir
Kullandığınız donanımları, düştüğünüz "BIOS" sürümünü ve eski "BIOS" sürümünü yazabilir misiniz?

z3r0tw0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Zero Two
En basitinden BIOS pilini sökün. Güç kablosunu çıkarın. 3 dk boyunca güç tuşuna basılı tutun.

z3r0tw0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Zero Two
  • Beğen
Reaksiyonlar: Adry
Top Bottom