Neler Yeni

ASUS ProArt PA602 E-ATX Bilgisayar Kasası (420MM DESTEKLİ) %22 İNDİRİMDE - [7.699,00TL] -

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Caner Kale

Ekler

• 71LBIWmq1sL._AC_SL1500_.jpg
    71LBIWmq1sL._AC_SL1500_.jpg
    143.2 KB · Hit: 53
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Alan Wake
ileriye dönük mantıklı mı 6090 çıkınca takmalık vs yoksa fp mi alınmalı

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Caner Kale
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ileriye dönük mantıklı mı 6090 çıkınca takmalık vs yoksa fp mi alınmalı
İleriye'de mantıklı geriye'de kardeşim . Kasa göründüğünden daha büyük . İncelemelerini Youtube'dan izleyebilirsin . Tabi bu paralara farklı alternatiflerde var . Kasa olayı biraz şahsi ve zevk meselesi . Fakat ürün fiyatı şuan için uygun .
Mesaj otomatik birleştirildi:

Başlığa fiyatı yazıp günceller misin. Paylaşım için teşekkürler. Kasayı hiç beğenmedim ama 🙂.
Tamamdır . Biraz render kasasını andırıyor tip olarak :)

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,043
İsim
Hacı
Fractal çakması :D

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,043
İsim
Hacı
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Muhammet
fractal çakması? fractalın bu kadar geniş kasası var mı bak bakayım :D görüntü fractalında iç özellikler alakası yok
Bu kasayı fiziki olarak gördüm desem yalan olur ama Fractal Meshify 2 XL var bende içine çift kişilik yatak atıp yatarsın 😁😁 Benziyor hatta fan kontrolcü yeri bile aynı
Rog 4090 ile birlikte kullanıyorum 1 karış boşluk kalıyor

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,043
İsim
Hacı
fractal çakması? fractalın bu kadar geniş kasası var mı bak bakayım :D görüntü fractalında iç özellikler alakası yok
Var la 🤣
Bu kasayı fiziki olarak gördüm desem yalan olur ama Fractal Meshify 2 XL var bende içine çift kişilik yatak atıp yatarsın 😁😁 Benziyor hatta fan kontrolcü yeri bile aynı

Zexius

80+ Bronze
Dediğin kadar devmi bilemem de tasarımı güzel değil birde kasayı bypazar adı altında bir karaborsacı haricidne satan yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Muhammet
Dediğin kadar devmi bilemem de tasarımı güzel değil birde kasayı bypazar adı altında bir karaborsacı haricidne satan yok
Ölçüleri benzer fractal in da kalitesi premium seviyede montaj inanılmaz kolay . Fiyat olarak bende gördüm karaborsada ama fiyat skalası 9-10 bin civarıydı. Masama sığmıyor yan kullanıyorum. (245*60 duvara sıfır masam var duvar olmasa düz de kullanılabilir)

Top Bottom