Neler Yeni

Asus Refurbished Ürün Aldım ama İade etmelimiyim

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emre Günay
1725652978029.png

https://www.epey.com/laptop/asus-rog-strix-g15-2022-g513rm-hf266.html 34k küsür bir parayı bu laptopu aldım laptop ekranında ufak toz benzeri biseylerle geldi ama urun sağlam gozukuyor iade hakkım dolmadan iade etmelimiyim ilerde sorun yaşarmıyım satıcıya ve asus a sordugum sorularda bana hiçbir şekilde ürünün nesi yeni olduğu hakkında bilgi verilmedi hatta işkillenme sebebim asus a gittiğimde ürün seri numarası ile asus kendisi ürünün başkasının üstüne olduğunu ve bu konu hakkında bilgi veremeyeceğini söyledi satıcıya sorgudumda satıcı iade hakkımın bulundugunu söyledi asus a sormam gerektiğin söyledi eğer bir konudan ötürü madur olursam bu konuda herşeyi ifşa ederim abilerim sizlerden isteğim ne yapmam gerektiği konusunda akıl vermeniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

yurt dışında araştırdığıma göre bana gelen ürünün kutusunun üstünde birkaç tane yenilendiğini belirten etiket olması gerekli bunları bende bulunmuyor ayrıca kutundan cıkan farklı evraklar olması gerekiyor neyin yenilendiğini gösteren fakat bende bunların hiçbiri yok

satıcının aynı üründe birden çok aynı mesajla 5 yıldıza sahip oldugunu belirtmek isterim bot basılmış gibi duruyor içim rahat değil

satıcının aynı üründe birden çok aynı mesajla 5 yıldıza sahip oldugunu belirtmek isterim bot basılmış gibi duruyor içim rahat değil

Son düzenleme:
Top Bottom