Neler Yeni

🔥İndirim ASUS ROG Cetra True Wireless 3099 TL

Amaat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Ahmet
Yaklaşık 1 haftadır bu fiyatta bu arada

bayirci2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
mehmet
yorumlarda gecikme yok demişler ama bilemiyorum
Yani pc için kulakiçi arıyorum kulak üstü takmaktan sıkıldım artık yazın gerçekten hiç çekilmiyor varsa önerebileceğiniz fiyatı hiç önemli değil

Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Forumtirt
İlgilendiği Kategoriler
.

agno

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
burak
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Forumtirt
İlgilendiği Kategoriler
.
sen asus rog strix go 2.4' ye çok iyi diyosun şimdi ne kadar dinlenir tavsiyelerin bilemedim :D
Fiyatına göre o da güzel kulaklık zaten. 2 bin tl bandında kulaklıklardan ne beklediğine bağlı. İsteyen gitsin 3 bine bluetoothlu pubg mobil kulaklığı alsın bana ne? Hem satıcı amazon zaten kaybedecek ne var ki yani?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fiyatına göre o da güzel kulaklık zaten. 2 bin TL bandında kulaklıklardan ne beklediğine bağlı. İsteyen gitsin 3 bine bluetoothlu PUBG mobil kulaklığı alsın bana ne? Hem satıcı amazon zaten kaybedecek ne var ki yani?
Ben hiçbir zaman ne üdüğü belirsiz markaların ürünlerini önermedim şu ana kadar, misal o rog strix 2.4 gibi ürünlerde bazen kronik sorunlar olabiliyor hani, yalan olmasın. Ama kutu içeriğinden kutusuna kadar premium hissiyatı veriyorlar ve dediğim gibi 2 bin tl bandında bu bahsettiğim kulaklıklar. Bence bu fiyatlara göre gayet okay, parası olanlar zaten g pro x 2 lightspeed alsın 12 bine veya rog cetra speednova alsın 8 bin TL'ye.

Son düzenleme:
  • Beğen
Reaksiyonlar: agno
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Erdem Oğuz
kulaklıkta haklısın go 2.4 o kadar kötü değil bence tam bir fp ürünü kablosuz olarak ama.
Fiyatına göre o da güzel kulaklık zaten. 2 bin TL bandında kulaklıklardan ne beklediğine bağlı. İsteyen gitsin 3 bine bluetoothlu PUBG mobil kulaklığı alsın bana ne? Hem satıcı amazon zaten kaybedecek ne var ki yani?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben hiçbir zaman ne üdüğü belirsiz markaların ürünlerini önermedim şu ana kadar, misal o rog strix 2.4 gibi ürünlerde bazen kronik sorunlar olabiliyor hani, yalan olmasın. Ama kutu içeriğinden kutusuna kadar premium hissiyatı veriyorlar ve dediğim gibi 2 bin TL bandında bu bahsettiğim kulaklıklar. Bence bu fiyatlara göre gayet okay, parası olanlar zaten g pro x 2 lightspeed alsın 12 bine veya rog cetra speednova alsın 8 bin TL'ye.

Top Bottom