Neler Yeni

Asus Rog strip g15 amd ryzen 7 6800 işlemci laptop sistem nasıldır?

Quexsis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Danyel Dizmen
Bütçe
25000
İyi günler 2.el laptop almayı düşünüyorum ilanda Asus rog strix g15 G513RM-HQ163W ürünü buldum satıcı 25.000 tl ye kadar düştü 8 ay garantisi var sizin fikirlerinizi alabilirsem çok mutlu olurum

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Yakup uslu
Modeli yazdığımda 3050 bir laptop çıkmıştı ondan yazdım 3060 size yetecekse alınır rog zaten kaliteli

Quexsis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Danyel Dizmen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Modeli yazdığımda 3050 bir laptop çıkmıştı ondan yazdım 3060 size yetecekse alınır rog zaten kaliteli
Fatura da 3060 yazıyor hocam bende şaşırdım modele baktığımda 3050 çıktı sizin önerebileceğiniz bir model varsa ona bakayım hocam çok anlamadığım için fikirleriniz benim için önemli

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Yakup uslu
Şimdi spesifk olarak öneremeyeceğim ama roglar genelde hantal olur içine 3060 değil 3080 3090 koyuyorlar ve ona göre soğutmadı oluyor o yüzden muadillerine göre daha ağır cihazlar oluyor. Siz laptobun ısınmasını istemiyorsanız rog alabilirsiniz fakat diğer 3060 lı laptoplara göre daha pahalı oluyor. Sizin tercihinize bağlı performans istiyorsanız kaliteden kısıp donanımı yüksek olan cihazlara bakmanız lazım ama kaliteli olsun bana yeter diyorsanız markaların top modellerine bakabilirsiniz

Quexsis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Danyel Dizmen
Şimdi spesifk olarak öneremeyeceğim ama roglar genelde hantal olur içine 3060 değil 3080 3090 koyuyorlar ve ona göre soğutmadı oluyor o yüzden muadillerine göre daha ağır cihazlar oluyor. Siz laptobun ısınmasını istemiyorsanız rog alabilirsiniz fakat diğer 3060 lı laptoplara göre daha pahalı oluyor. Sizin tercihinize bağlı performans istiyorsanız kaliteden kısıp donanımı yüksek olan cihazlara bakmanız lazım ama kaliteli olsun bana yeter diyorsanız markaların top modellerine bakabilirsiniz
Hocam çok açıklayıcı olmuş eline yüreğine sağlık son bir sorum olacaktı mazur görün https://shbd.io/s/5DkIddsN biraz daha bütçe çıkıp bunu mu alsam sizce

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Yakup uslu
Bunun 4050 olanı bir arkadaşımda var kasa biraz dandik plastik demişti onun dışında excaliburları pek önermiyor forumdaşlar o fiyata daha iyileri vardır sanırsam ben de müsait olunca bakayım

Quexsis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Danyel Dizmen
Bunun 4050 olanı bir arkadaşımda var kasa biraz dandik plastik demişti onun dışında excaliburları pek önermiyor forumdaşlar o fiyata daha iyileri vardır sanırsam ben de müsait olunca bakayım
Çok teşekkür ederim hocam Allah razı olsun

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
583
İsim
Toprak

Quexsis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Danyel Dizmen
31 k ya 4060 2tb SSD 32 GB ram i5 12450h ve rtx 4060 var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir tanıdık satıyor
Marka model ve şehir nedir hocam

https://shbd.io/s/s5H0e24L buraya ekledim birkaç laptop ama tabi dediğim gibi size kalmış sizin tercihlerinize göre almanız

Çok teşekkür ederim hocam

https://shbd.io/s/s5H0e24L buraya ekledim birkaç laptop ama tabi dediğim gibi size kalmış sizin tercihlerinize göre almanız lazım

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
583
İsim
Toprak