Neler Yeni

Asus ROG Strix B550-F Gaming vs MSI MAG B550 Tomahawk

Ferit Bal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Ferit Bal
Selamlar dostlar hangi anakart daha iyidir?

KeremMm

80+ Gold
En İyi Cevap
1
MAG B550 Tomahawk. Fazladan 1 ARGB girişi ve daha iyi VRM.

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,602
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
VRM olarak bir tık ROG STRIX B550-F GAMING daha iyi ancak bu sana pek bir şey kazandırmaz.
Çift ARGB girişi, çift LAN portu, ön USB Type-C portu ve daha fazla kasa fan girişi olduğundan MAG B550 TOMAHAWK bence daha mantıklı, ROG STRIX B550-F GAMING alırsan kazanacağın bir şey var o da Thunderbolt 3 portu, ona da ne kadar gerek duyuyorsun bilemem :D.

Ferit Bal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Ferit Bal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
VRM olarak bir tık ROG STRIX B550-F GAMING daha iyi ancak bu sana pek bir şey kazandırmaz.
Çift ARGB girişi, çift LAN portu, ön USB Type-C portu ve daha fazla kasa fan girişi olduğundan MAG B550 TOMAHAWK bence daha mantıklı, ROG STRIX B550-F GAMING alırsan kazanacağın bir şey var o da Thunderbolt 3 portu, ona da ne kadar gerek duyuyorsun bilemem :D.
Thunderbolt 3 ne işe yarıyor ki? :D

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,602
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
Thunderbolt 3 ne işe yarıyor ki? :D
Bilmene pek gerek yok, senin için önemli bir şey değil pek :D.
40 GBps'e kadar bant genişliği sağlanabiliyor Thunderbolt 3 ile, tabii anakartta Thunderbolt 3 girişi var ama bir de adaptörü lazım ona, onu da alacağını hiiiç ama hiç sanmıyorum, çünkü daha profesyonel ve teknik şeylerde kullanılıyor o, e tabii o kadar bant genişliği ne için kullanılabilir ki? :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
Kağan
Bilmene pek gerek yok, senin için önemli bir şey değil pek :D.
40 GBps'e kadar bant genişliği sağlanabiliyor Thunderbolt 3 ile, tabii anakartta Thunderbolt 3 girişi var ama bir de adaptörü lazım ona, onu da alacağını hiiiç ama hiç sanmıyorum, çünkü daha profesyonel ve teknik şeylerde kullanılıyor o, e tabii o kadar bant genişliği ne için kullanılabilir ki? :D
NAS sunucuları için vs. aktarım sağlarken kolaylık sağlaması açısından mı kullanılıyor bu Thunderbolt 3?

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,602
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
NAS sunucuları için vs. aktarım sağlarken kolaylık sağlaması açısından mı kullanılıyor bu Thunderbolt 3?
Thunderbolt 3 çook fazla şeyde kullanılıyor ama günlük olarak değil daha çok profesyonel amaçla.
Mesela stüdyo ortamında kullanılacaksa Thunderbolt 3 iş görebilir.
Ben Thunderbolt 3'ü NAS sunucuları için kullanan görmedim ama onunla da yapılabilir tabii ki.

Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
Kağan
Thunderbolt 3 çook fazla şeyde kullanılıyor ama günlük olarak değil daha çok profesyonel amaçla.
Mesela stüdyo ortamında kullanılacaksa Thunderbolt 3 iş görebilir.
Ben Thunderbolt 3'ü NAS sunucuları için kullanan görmedim ama onunla da yapılabilir tabii ki.
İnternetten biraz bakındığım kadarı ile, iş yerimde kullanışlı olabilecek bir teknoloji gibi duruyor. Hala USB 3.1 hızlarında veri aktarımı yapıyoruz ki bazı zamanlar gerçekten yavaş kalıyor.

zidan650

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Orhan
Argb girişini coklayamiyor muyuz ki

oTToman16

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru