Neler Yeni

Asus ROG Strix G16-4060 alınır mı

Hesef

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
hocam bende bunu çok duyuyorum galiba kullanmış birisin atılan 4070 acer mı daha mantıklı f/p açısından yoksa aynı fiyata daha yüksek kalitede rog 4060 i7 versiyonu mu?
Hocam f/p başka kalite başka. Direkt ürün linklerini atayın model üzerinden yorum yaparım. Ancak sessiz çalışma konusunda ben rog üstüne tanımıyorum.

Tamam git rog al sen araştırmadan yorum yap bütün forumlarda bu laptop öneriliyor bi tek sen doğrusun.
Bak azcık adam olda mesajı alıntıla bildirim atmadan arkadan arkadan yazmaya çalışıyorsun. Ayrıca ben nitro önermiyorum demedim, rogla karşılaştırmak saçma dedim. İkisinin hitap ettiği kesim farklı.

eren28tr

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
874
İsim
eren kılıçoğlu
Hocam f/p başka kalite başka. Direkt ürün linklerini atayın model üzerinden yorum yaparım. Ancak sessiz çalışma konusunda ben rog üstüne tanımıyorum.

Bak azcık adam olda mesajı alıntıla bildirim atmadan arkadan arkadan yazmaya çalışıyorsun. Ayrıca ben nitro önermiyorum demedim, rogla karşılaştırmak saçma dedim. İkisinin hitap ettiği kesim farklı.
Kardeşim boş yapma lütfen neden aynı kalite ikiside.

Hesef

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
Kardeşim boş yapma lütfen neden aynı kalite ikiside.
Tamam hocam elinizde var sanırım çok biliyorsunuz sessiz modda ve yük altındaki fan rpm'ini, desibelini ve sıcaklık değerlerini paylaşır mısınız? heyecanla bekliyorum.

eren28tr

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
874
İsim
eren kılıçoğlu
Tamam hocam elinizde var sanırım çok biliyorsunuz sessiz modda ve yük altındaki fan rpm'ini, desibelini ve sıcaklık değerlerini paylaşır mısınız? heyecanla bekliyorum.
Boş adamsın ayrıca o fiyata rtx 4070 var neden gidip 4060 alsın azcık oku öğren forum dolaş kendine göre ilerleme.

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
583
İsim
Toprak
Acer nitro 16da çok iyi kasa soğutma panel malzeme kalitesi olarak çok iyi.
Soğutması iyi , panel iyi ama malzeme kaitesi çok kötü piyasadaki en dandik malzeme kalitesine sahip laptoplardan.

Hesef

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
Boş adamsın ayrıca o fiyata rtx 4070 var neden gidip 4060 alsın azcık oku öğren forum dolaş kendine göre ilerleme.
Ben forumlarda emin ol senden fazla dolaşıyorum. Kasa kalitesini performansa katmayan boş birisin. Dediğim değerleri söyle ya da sus.

eren28tr

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
874
İsim
eren kılıçoğlu
Tamam en bilgili sizsiniz o yüzden bütün forumlarda önerilen laptoplardan biri.

Cakrash

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Musa Topçu
Bütçene göre birini seçebilirsin

eren28tr

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
874
İsim
eren kılıçoğlu

Hesef

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
Tamam en bilgili sizsiniz o yüzden bütün forumlarda önerilen laptoplardan biri.
Ben de f/p olarak öneriyorum. Senin hem tecrüben yok eline almamışsın hem okuduğunu anlamıyon engeli bastım maks giresunlu

marcinho

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Arda Ağır

bazı sitelerde 45k civarı
https://www.hepsiburada.com/msi-kat...ntent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.41
sizce hangisi

eren28tr

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
874
İsim
eren kılıçoğlu
Kardeşim arkadaşın attığı laptoplar Acer nitro 16dan iyi evet ama birde buna bak aynı kalitede sen forum dolaşmamışsın boş konuşuyorsun
Aptalın tekisin beynin yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu Acer nitro 16 değil bu arada üst segmenti bu arkadaş çok bilmişlik yapıyor.

En son yazdığıma bi bak o arkadaşın beyni yok boş boş konuşuyor.

En son yazdığıma bi bak o arkadaş aptalın teki bilmişlik yapıyor.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,296
Üyeler
146,682
Son üye
Beraat__aslankilic
Top Bottom