Neler Yeni

ASUS ROG STRIX Radeon RX 7600 OC Edition 8GB GDDR6 128 Bit Ekran Kartı

somoncum

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,921
İsim
Enver Eryalçın
Düşük mü bu şimdi? 2600 RPM ne demek odayı inletir. Savunduğun şey baştan sona yanlış. Günümüzdeki kartların hotspot derecelerinin yüksek olması kabul edilebilir bir şey firmalar 105 dereceye kadar okey veriyor zaten mühendisler de bütçeye orantılayıp buna göre tasarlıyor.
Edge temp 85 dereceyi görüyorum dedim ben hot spot demedim ve 2 aylık kart bodrum kat da p500a kasanın içinde olmasına rağmen hava almasına hiç bir engel olmamasına rağmen bu değeri gördüm o değeri gördükten sonra sattım zaten direk ve alan kişi de 3 ay sonra beni aradı senlik bir durum yok kart bozuldu eğer servis seni ararsa benim telefon numaramı verir misin o numaradan arasın dediler hem malzeme kalitesi kötü hemde soğutması. :peepo1: Zaten bir daha AMD kart alırsam sapphire almamaya yeminliyim!

Son düzenleme:

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,253
İsim
SEYF
Pc hocası nvidia fanboy. Baktım ben de 8gb vrame laf etmiş gerisini izlemedim. Hiç samimi gelmiyor o kanal.
Ya kardeşim boş yapma. Abdullah da 8 GB ram'e laf yaptı. Azıcık piyasayı takip et.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,919
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Edge temp 85 dereceyi görüyorum dedim ben hot spot demedim ve 2 aylık kart bodrum kat da p500a kasanın içinde olmasına rağmen hava almasına hiç bir engel olmamasına rağmen bu değeri gördüm o değeri gördükten sonra sattım zaten direk ve alan kişi de 3 ay sonra beni aradı senlik bir durum yok kart bozuldu eğer servis seni ararsa benim telefon numaramı verir misin o numaradan arasın dediler hem malzeme kalitesi kötü hemde soğutması. :peepo1: Zaten bir daha AMD kart alırsam sapphire almamaya yeminliyim!
Aynı hesap bu arada adı farklı.

somoncum

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,921
İsim
Enver Eryalçın
Aynı hesap bu arada adı farklı.
Ben kanıtı gösterdim normal de 80 derece hotspot geçmez benim gpu 75-78 de gezinir. Belleklerim ısınır genel de 😅
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yıllardır amd kullandım ama hiç memnun kalmadım ilk nvidia ekran kartım olmasına rağmen canavar gibi çalışıyor tek nvidia ya kızdığım yeri 8GB yerine bari 12GB olsaydı demem onun haricinde en ufak eleştirim yok kartımdan.

*CaptainVictory*

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
Zafer Baki Yıldız
https://www.itopya.com/asus-rog-strix-radeon-rx-7600-oc-edition-8gb-gddr6-128-bit-ekran-karti_u23490 10.999 TL sizce hakediyormu bu fiyatı 4060ti daha mantıklı değil mi buna göre sistem toplayacağım konuyu yanlış yere actiysam k.bakmayin
Bunu al reis

somoncum

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,921
İsim
Enver Eryalçın
Ya kardeşim boş yapma. Abdullah da 8 GB ram'e laf yaptı. Azıcık piyasayı takip et.
8GB pişmanlık her zaman 1080p de fh5 de extreme ayarda 7.6GB VRAM uyarısı verdi :peeposad:
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nvidia da AMD de bellek konusunda cimrilik yapıyor bu aralar. Techpowerup gpu database de rx 7700xt de 12GB GDDR6 bellek gözüküyordu ilk rx 7000 serisinden veriler gelirken 5-6 Ay önce 8GB düşürdüler. :D Yani RX 7700 XT de büyük bir ümit ile fazla beklemeyin eğer o bellek ile gelirse!

Son düzenleme:

brnk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Burak DEMİRBAŞ
Kardeş ilk önce okumayı sonra başkalarıyla nasıl konuşulur onu öğren asker arkadaşın yok karşında boş yapma falan ne oluyor sen kimsin? Videonun başlığı saçma adamın direkt almayın diye başlık atmış, hazır sisteme şimdi dayarlar 8 gb vramli 4060ları tabii ilk ellerindeki 8 gb kartlar bitsin

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,253
İsim
SEYF
Kardeş ilk önce okumayı sonra başkalarıyla nasıl konuşulur onu öğren asker arkadaşın yok karşında boş yapma falan ne oluyor sen kimsin? Videonun başlığı saçma adamın direkt almayın diye başlık atmış, hazır sisteme şimdi dayarlar 8 gb vramli 4060ları tabii ilk ellerindeki 8 gb kartlar bitsin
Almazsın biter. Adamları milyonlar izliyor. Sen ilk anlamayı öğren. Başkasının sana ne kadar samimi geldiğinden bizene ?

brnk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Burak DEMİRBAŞ
Almazsın biter. Adamları milyonlar izliyor. Sen ilk anlamayı öğren. Başkasının sana ne kadar samimi geldiğinden bizene ?
Anlamayı öğren diyorsun senin ne konuştuğundan haberin yok. Ben zaten alacağım-almayacağım diye bi şey söylemedim senin gibi her şeye kullanmadan etmeden bilip bilmeden cahil cahil başkasının ağzına bakıp alınmaz diyenlere lafım. Milyonlar izliyor diye doğru olmuyor söyledikleri.

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,253
İsim
SEYF
Anlamayı öğren diyorsun senin ne konuştuğundan haberin yok. Ben zaten alacağım-almayacağım diye bi şey söylemedim senin gibi her şeye kullanmadan etmeden bilip bilmeden cahil cahil başkasının ağzına bakıp alınmaz diyenlere lafım. Milyonlar izliyor diye doğru olmuyor söyledikleri.
Peki

Top Bottom