Neler Yeni

Asus Rog Strıx Rtx 3080 CW Sorunu.

LaZz61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
797
İsim
mehmet ali oğuz
Merhabalar kurban bayramımız mübarek olsun. İkinci elden bu ekran kartını 13k ya (10.05.22 faturalı ürün) aldım. Furmark test ws yaptım sorunsuz taki oyuna girene kadar. Furmark da sıfır ses veren kart oyuna girince görseldeki Cyberpunk 2077 ses düzeyini görerek ve bilerek aldım garantisi fiyat avantajı jelatinleri bile üstünde bulunduğu için ( ses takıntısı olan biri olarak sıfır ürün fiyat farkına göre cazip geldi ) . Ürünü garantiye yollamayı düşünüyorum değişim olur mu bu seviyedeki CW için .

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,284
İsim
Olcay akbulut
Yapmaları gerek bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Oğuzhan
Fan devri %kaçta çalışıyor. %100'e aldığında ses ortadan kalkıyor mu alttan kablolama yaptığın bir şeyler sürtünüyor olabilir mi ?

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Kulaklık taktığında rahatszı ediyor mu?

LaZz61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
797
İsim
mehmet ali oğuz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fan devri %kaçta çalışıyor. %100'e aldığında ses ortadan kalkıyor mu alttan kablolama yaptığın bir şeyler sürtünüyor olabilir mi ?
fan devri %60 70 arası oluyor genelde oyunlar da . sürtme ws yok hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kulaklık taktığında rahatszı ediyor mu?
Normalde kasayı masa üstünde kullanırım ses yüzünden yere koydum . Kulaklık arada sırada kullanıyorum . Oyun oynarken fan sesi yutar dedim ama %70 - 100 fan devri bile sesi yutmadı .

Yapmaları gerek bence
garantisi yeni faturası elimdeyken denemek isterim aslında ama çok tuhaf yorumlar var thh kadar gidenler olmuş :)

Son düzenleme:

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
fan devri %60 70 arası oluyor genelde oyunlar da . sürtme ws yok hocam

Normalde kasayı masa üstünde kullanırım ses yüzünden yere koydum . Kulaklık arada sırada kullanıyorum . Oyun oynarken fan sesi yutar dedim ama %70 - 100 fan devri bile sesi yutmadı .

garantisi yeni faturası elimdeyken denemek isterim aslında ama çok tuhaf yorumlar var thh kadar gidenler olmuş :)
Bu kadar anormal bir ses varsa garantiye yollayın değişim yapsınlar.

PixDraw

80+ Bronze
Merhabalar kurban bayramımız mübarek olsun. İkinci elden bu ekran kartını 13k ya (10.05.22 faturalı ürün) aldım. Furmark test ws yaptım sorunsuz taki oyuna girene kadar. Furmark da sıfır ses veren kart oyuna girince görseldeki Cyberpunk 2077 ses düzeyini görerek ve bilerek aldım garantisi fiyat avantajı jelatinleri bile üstünde bulunduğu için ( ses takıntısı olan biri olarak sıfır ürün fiyat farkına göre cazip geldi ) . Ürünü garantiye yollamayı düşünüyorum değişim olur mu bu seviyedeki CW için .

bu fiyata alsaydım net takmazdım.

LaZz61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
797
İsim
mehmet ali oğuz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu kadar anormal bir ses varsa garantiye yollayın değişim yapsınlar.
Direk asus a onarım talebi oluşturmak mı mantıklı . Gaminggentr ile iletişime geçip aracı sürecini beklemek mi.

bu fiyata alsaydım net takmazdım.
ses takıntısı birisi olarak fiyatına düştüm zaten bile bile aldım :) içimi kemiriyor ama ...

Can...

80+ Platinum

PixDraw

80+ Bronze
Direk asus a onarım talebi oluşturmak mı mantıklı . Gaminggentr ile iletişime geçip aracı sürecini beklemek mi.

ses takıntısı birisi olarak fiyatına düştüm zaten bile bile aldım :) içimi kemiriyor ama ...
hocam çok takıyorsanız aracıyla yollayın her asus servisi iyi değil cw kullanıcı kaynaklı gelişen bir sorun olmadıgından yollayın değişim alabilir. Kulaklık takılıyken duymadığım sürece takmıyorum benimde takıntım monitörde tek pixel sıkıntı :D

Son düzenleme:

LaZz61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
797
İsim
mehmet ali oğuz
hocam çok takıyorsanız aracıyla yollayın direkt her asus servisi iyi değil cw kullanıcı kaynaklı gelişen bir sorun olmadıgından yollayın değişim alabilir. Kulaklık takılıyken duymadığım sürece takmıyorum benimde takıntım monitörde tek pixel sıkıntı :D
Kulaklık la aram pek iyi değil müstakil bina ses sistemi var bakalım bayram dönüşü iletişime geçeceğim firma ile mehmet yılmaz Direk asus servise gönder demişti çözüm aldı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,236
Üyeler
146,906
Son üye
Myramillan
Top Bottom