Neler Yeni

Asus Rog Strix Scope Deluxe alınır mı?

Yasovvi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Ege akçakaya
ASUS ROG STRIX SCOPE DELUXE KABLOLU MEKANİK RGB OYUNCU KLAVYESİ - NX MEKANİK, ALÜMİNYUM KASA, BİLEK DESTEĞİ, AURA SYNC, FPS OYUNLARI İÇİN GÜMÜŞ WASD TUŞLAR

Bu fiyata bu klavye değer mi? Veya tavsiye edebilecrğiniz bu fiyatlarda bir klavye var mıdır? Multimeadia tuşları olması önemli

Şimdiden teşekkür ederim

imribiy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
691
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Hardware, operating systems, overclocking, mountaineering, simracing, motorsports
Steam
imribiy
Twitter
imribiy
Discord
dsc.gg/xos, imribiy#0001
tkl versiyonunu bir kaç ay kullandım, sadece oyuncu gözüyle bakarsan güzel klavye. ama stabilizörü iyi olsun sesi tatlı çıksın tarzı biraz daha mekanik klavyenin kendisinden zevk almaya yönelik bir bakış açın varsa mutlu olmayacaksın. ben de tam bu sebepten satmıştım. kasanın içi bomboş tuşa vuruyorsun yankı yapıyor, stabilizörler zangırdıyor

Yasovvi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Ege akçakaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
tkl versiyonunu bir kaç ay kullandım, sadece oyuncu gözüyle bakarsan güzel klavye. ama stabilizörü iyi olsun sesi tatlı çıksın tarzı biraz daha mekanik klavyenin kendisinden zevk almaya yönelik bir bakış açın varsa mutlu olmayacaksın. ben de tam bu sebepten satmıştım. kasanın içi bomboş tuşa vuruyorsun yankı yapıyor, stabilizörler zangırdıyor
Tkl versiyonuyla arasında bir fark olma ihtimali varmıdır acaba? Çünkü klavyenin nerede yorumlarına baksam herkes memnun. Tkl versiyonundan memnun olmayanlar var ama bu versiyondan gözüme çarpan olmadı

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Eren Güven
asus klavyeler parasının hakkını vermiyor genel olarak, geri ödemesi varsa alınabilir ama

Yasovvi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Ege akçakaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
asus klavyeler parasının hakkını vermiyor genel olarak, geri ödemesi varsa alınabilir ama
Bu yukarıda arkadaşa yazdığım ile ilgili seninde bir bilgin varsa söyleyebilir misin

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Eren Güven
Bu yukarıda arkadaşa yazdığım ile ilgili seninde bir bilgin varsa söyleyebilir misin
scope kullanmadım fiyatı çok yüksek değil, alınabilir bir de asuspromotionda para iadesi varsa al koy kenara
Mesaj otomatik birleştirildi:

tkl versiyonlarında 610 lira iade varmış ama bunda yok

Top Bottom