Neler Yeni

Asus ROG Strix Scope RX Alınır Mı? 2024

waffenq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Tayfun Bora SARITEPE
merhaba yakın süre içinde başlıktaki klavyeyi almayı düşünüyorum sizce alınır mı? suan 2339 gibi bir fiyatı var benim bilgisayarın tüm parçaları asus rog strixden oluşmakta birde yanına klavye ekleyeyim dedim bu klavyede yay çınlama sesi gibi sesler var mı veya rahatsız edici herhangi bir sorunu varmıdır ona göre almayı düşünüyorum

waffenq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Tayfun Bora SARITEPE
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güzel klavye ama 2339 etmez
o fiyata başka ne klavyeler alabilirim asus rog dan daha iyi yurtdışı falan hiç uğraşmak istemiyorum veya amazonla onu baştan söylemek istiyorum eğer aklınızda öneri varsa lütfen atma şansınız var mı uzun süredir klavye bakıyorum redragon k568 almıştım çınlama sesinden klavyeyi kırıcaktım resmen yarın iade edicem onu ucuz ve blueswitch diye almıştım fakat blueswitch insanı bıktırıyormuş bunu öğrendim

ÇağdaşKsK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Çağdaş Alkan
merhaba yakın süre içinde başlıktaki klavyeyi almayı düşünüyorum sizce alınır mı? suan 2339 gibi bir fiyatı var benim bilgisayarın tüm parçaları asus rog strixden oluşmakta birde yanına klavye ekleyeyim dedim bu klavyede yay çınlama sesi gibi sesler var mı veya rahatsız edici herhangi bir sorunu varmıdır ona göre almayı düşünüyorum
Kendi klavyem çok memnunum hiçbir sıkıntısı yok

yenigeldim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
540
İsim
icardi
Klavye iyi 1 senedir var bende. Ses falan çıkarmıyor. Ama klavye hassas alışana kadar yazı yazmak zorluyor.

waffenq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Tayfun Bora SARITEPE
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Klavye iyi 1 senedir var bende. Ses falan çıkarmıyor. Ama klavye hassas alışana kadar yazı yazmak zorluyor.
hocam rekabet tarzı oyunlar takılıyorum genelde valorant gibi yazı yazmayı aşırı kullanan biri değilim genelde aramada arkadaşlarla konuşuyoruz

yenigeldim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
540
İsim
icardi
hocam rekabet tarzı oyunlar takılıyorum genelde valorant gibi yazı yazmayı aşırı kullanan biri değilim genelde aramada arkadaşlarla konuşuyoruz
Oyun için iyi. Klavye dokunur dokunma algılıyor neredeyse. Alışınca yazı da yazılıyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
934,015
Üyeler
146,607
Son üye
X_Burak_X2