Neler Yeni

Asus RX 5600 XT TUF EVO Bios Güncellemesi ile Hem Çekirdek Hem Bellek Frekansını Yükseltme

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,106
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları

hsynsglm77

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Hüseyin Sağlam

hsynsglm77

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Hüseyin Sağlam

ARSLAN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
İsmail BAŞ
Bir şey merak ediyorum şimdi işlem olarak
İlk önce Windows kurucaz sonra ekran kartının bu konuda gösterilen bios ayarlarını yapıcaz programdan kontrol edicez olmuş mu sonra normal olarak(bilgisayar açılmadan) bios güncelleyip rami ayarlayıp Windows kurup driverları yapıcaz en son da testleri yapıcaz adımlarda sıkıntı var mıdır ?

Tecan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
250
İsim
Duhan Can
Bir şey merak ediyorum şimdi işlem olarak
İlk önce Windows kurucaz sonra ekran kartının bu konuda gösterilen bios ayarlarını yapıcaz programdan kontrol edicez olmuş mu sonra normal olarak(bilgisayar açılmadan) bios güncelleyip rami ayarlayıp Windows kurup driverları yapıcaz en son da testleri yapıcaz adımlarda sıkıntı var mıdır ?
ben sıkıntı olmazsa tekrar windows yüklemiyeceğim gerçi ne tür sıkıntı olur bilmiyorum da biri bugün chrome açamamıştı başka görmedim

ARSLAN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
İsmail BAŞ
Adam öneriyor yapıcaksın kanka boş yapmışlar o konuda da adam öneriyor yapılması gerekiyor demek ki

Tecan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
250
İsim
Duhan Can
Adam öneriyor yapıcaksın kanka boş yapmışlar o konuda da adam öneriyor yapılması gerekiyor demek ki
böyle konuştuğuma bakma yaparım heralde sadece windowsu yeniden yükleme olayını fazla bilmiyorum onda sıkıntı yaşarım diye düşündüm

ARSLAN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
İsmail BAŞ
böyle konuştuğuma bakma yaparım heralde sadece windowsu yeniden yükleme olayını fazla bilmiyorum onda sıkıntı yaşarım diye düşündüm
Merak ettiğim totalde 2 kere Windows 10 yüklüyoruz yanlış mıyım

Tecan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
250
İsim
Duhan Can
Merak ettiğim totalde 2 kere Windows 10 yüklüyoruz yanlış mıyım
aynen 2. yükleyişde hepsini biçimlendirip 3 ünü silip birini bırakıp ona kurucaz windowsu

mdemir99

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Mert
hocam ben sistemde biosu simdi güncelledim. format atmak için kurduğum aynı flash bellekten format atacaktım fakat Windows sembolünün olduğu ekranda donup kalıyor yarım saat bekledim format atamıyorum. ne yapmalıyım?

Top Bottom