Neler Yeni

ASUS TUF 3080 Tİ MONİTÖR KAPANIYOR.

EmrCPR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
701
İsim
Emre
Arkadaşlar selam;

Arkadaşlar şöyle bi sorunum var. Dün pcye oturdum açtım ekran gelmedi DP kablosunu tanımadı bundan bir kaç ay öncede böyle sorun olmuştu. DP kablosunu tanımadı pc HDMI girişi ile açılıyor. (DP kablosunda veya Dp girişinde sorun yok Pc'yi tv'ye bağlayınca dpden görüntü geliyor.) Sonra 1 gün sonra tekrardan dp kablosu ile denedim oldu.

Dün yine aynı sorun başıma geldi. dp kablosuyla görüntü alamadım. HDMI taktım görüntü aldım sonrasın da dp ve hdmı kabloları takılı ikiside. Ekran kartı güncellemede gelmiş 555.xx ksürlü onu yaptım cs girdim birden monitör gitti. Çift monitör kullanıyorum ikisi birden gitti arka planda oyun çalışıyor arkadaşlarımla konuşabiliyorum ama ekran yok.

Sonra reset attım tekrardan girdim bi aradan bi 20 Dk sonra bir daha oldu. Sonra güncellemeden olduğunu düşündüm. Eski sürüme döndüm.( Eski sürüme dönerdeken DDU ile silmedim direk eski sürümü indirdim ve kurdum) Eski sürüme döndükten sonra ekranda gitme felan olmadı sizce sorun güncellemeden kaynaklı mı ?

Ve diğer sorun DP kablosu sizce kabloda mı sorun var görüntü gelmemesinin sebebi nedir. Mesela yarın taktığım da veya bugün dp kablosunu taktığım da görüntü gelicek diye düşünüyorum bu şekilde gitmesinin sebebi nedir sizce ?

Emroasty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
176
İsim
Emre Kadir Yanık
Farklı kablolar ile daha sonra televizyonunuz ile tekrar deneyin , en son olmazsa ekran kartını garantiye gönderin.

EmrCPR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
701
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Farklı kablolar ile daha sonra televizyonunuz ile tekrar deneyin , en son olmazsa ekran kartını garantiye gönderin.
Deneyeceğim ama karta bir performans düşüsü yok bir şey yok. En son bir kaç ay önce böyle oldu şimdi yeni oldu. kart olarak her şey yolunda gibi duruyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,880
Üyeler
154,481
Son üye
Ramazan3245
Top Bottom