Neler Yeni

Asus Tuf a15 alınır mı ?

Meter90ss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
602
İsim
Mete C. E.
7535 veya 7735 almayın, eski neslin adı değişmiş hali bunlar
7640hs ve üstünü alın.
Varsa bütçe 7840hs veya 7940hsli alın, roket gibiler.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
7640hs ve üstünü alın.

Evet bunu anlattım, gerçekten çok saçma bir durum madem eski niye 7000 diye adlandırıyorsun :D.

Ronin34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Şafak Doğan
Buradaki ekran kartının watt değeri 120 watt asusun 140watt kafamı karıştıran bu oldu
Mesaj otomatik birleştirildi:

İleride oyun geliştirmek gibi bir düşüncem var ayrıca oyun oynamak istiyorum ve son olarak verilecek parayı en hak edeni istiyorum
Kardeşim aynı duygularla bende laptop aldım ama çok ama çok pişman oldum 1 sene sonra ilk işim laptopu satıp o paraya daha iyi bir masaüstü sistem topladım tavsiyem masaüstü alman olacaktır

lorzor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kemal parlak
Kardeşim aynı duygularla bende laptop aldım ama çok ama çok pişman oldum 1 sene sonra ilk işim laptopu satıp o paraya daha iyi bir masaüstü sistem topladım tavsiyem masaüstü alman olacaktır
Bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim ve Üniversite başka şehirde dostum el mahkum

7640hs ve üstünü alın.
Bunu bilmiyordum

90W dan sonra 4050 lerin performansları aynı, kanıt olarak şu videoyu izleyebilirsiniz:

İkisininde ekran kartı performansları aynı olacaktır ama işlemci olarak ciddi bir fark var, bu yüzden victus daha mantıklı, birde victusun biraz daha büyük ekranı var :D.

Birde sizin attığınız asus da 8GB RAM benim attığım victusda 16GB RAM var buda önemli bir fark
Yeni cikacak uygulamalarda bu farkın bir yerden sonra başlayacağı kanaatindeyim ama bu işlemci farkı markayı ve watt değerini amorti edecekse HP victus alınabilir sizce Asusu ve 140 watt i amorti eder mi

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim ve Üniversite başka şehirde dostum el mahkum

Bunu bilmiyordum

Yeni cikacak uygulamalarda bu farkın bir yerden sonra başlayacağı kanaatindeyim ama bu işlemci farkı markayı ve watt değerini amorti edecekse HP victus alınabilir sizce Asusu ve 140 watt i amorti eder mi

Videosunu bile attım yani 90W dan sonra RTX 4050 de RTX 4060 da bir fark olmuyor yani 120W victus ile 140W asus tuf aynı performans vericek zaten incelemelerini izlerseniz iki laptobun ekran kartı tüketimleri 80-90W civarı anca olur, 140W ekran kartlarının hiç biri 140W tüketmiyor ki :D. Burda size net olarak victusun daha iyi olduğunu söylüyorum, ekran kartları direk aynı, işlemci victusda daha iyi, üstüne birde RAM konusunda da victus daha iyi.

lorzor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kemal parlak
Videosunu bile attım yani 90W dan sonra RTX 4050 de RTX 4060 da bir fark olmuyor yani 120W victus ile 140W asus tuf aynı performans vericek zaten incelemelerini izlerseniz iki laptobun ekran kartı tüketimleri 80-90W civarı anca olur, 140W ekran kartlarının hiç biri 140W tüketmiyor ki :D. Burda size net olarak victusun daha iyi olduğunu söylüyorum, ekran kartları direk aynı, işlemci victusda daha iyi, üstüne birde RAM konusunda da victus daha iyi.
Tamamdır hocam sağolun

Top Bottom