Neler Yeni

Yardım Asus tuf fx50 i7 12. Nesil rtx4060 mı asus rog strix G16 i7 13. Nesil rtx 4050mi?

Mr.Berlin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Berke
Merhaba bu iki laptop arasında kaldım daha iyiler varsa önerebilirsiniz ama bunların üzerine yorum yapıp daha sonra önerirseniz güzel olur iki laptopta da yer sorunu var onu çözeceğim yeni bir m2 ssd alıp. Sizce hangisi aşağıya bırakıyorum

uomerlutfi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,101
İsim
Ömer Lütfi Ülker
İlgilendiği Kategoriler
bilgisyaarlar - bilgisayar bileşenleri
Instagram
instagram.com/omerlutfiulker
yorum yapılacak hıc bır seylerı yok rezalet ıkı cıhaz fıyatlara bak

cancelenter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
651
İsim
Cancel enter
İlgilendiği Kategoriler
Web yazılım geliştirmeleri
Merhaba bu iki laptop arasında kaldım daha iyiler varsa önerebilirsiniz ama bunların üzerine yorum yapıp daha sonra önerirseniz güzel olur iki laptopta da yer sorunu var onu çözeceğim yeni bir m2 ssd alıp. Sizce hangisi aşağıya bırakıyorum

Ben rog strixi alırdım.

Hiçbiri . Acer nitro 16 rtx 4050 veya ryzen 7 rtx 4060 modeli.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Bütçe çıkar ise bu en iyisi olur:

Olmadı attıkların gereksiz pahalı parasına göre kötü ondan bu:

Mr.Berlin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Berke
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yorum yapılacak hıc bır seylerı yok rezalet ıkı cıhaz fıyatlara bak
neden ki 3 lü fan sistemi var sıvı metal teknolojisi var ekran kartı 140 watt daha ne olsun ki ssd yi ilerki zamanlarda alırım servise veririm hem garantisi bozulmaz hem de yeni ssd takmış olurlar

uomerlutfi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,101
İsim
Ömer Lütfi Ülker
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Mesaj otomatik birleştirildi:

neden ki 3 lü fan sistemi var sıvı metal teknolojisi var ekran kartı 140 watt daha ne olsun ki ssd yi ilerki zamanlarda alırım servise veririm hem garantisi bozulmaz hem de yeni ssd takmış olurlar
4000 serısınde watt degerının bır onemı yok 58bın TL ye 4050 lı bır cıhaz almak mantıklı olmaz o fıyata 4070 lı ve ryzen 9 lu bilgisayarlar var

Mr.Berlin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Berke
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam attıklarınıza baktım ama acer alınır mı bilemiyorum onu geçtim internetten alamam mağaza olsa daha iyi olur

uomerlutfi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,101
İsim
Ömer Lütfi Ülker
İlgilendiği Kategoriler
Instagram

Mr.Berlin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Berke
sebep nedir ınternetten almamak için
Hocam hem acer falan bana asustan kötü gibi geliyor ve de bazılarında taksit seçeneği taksit sıkıntı olmasa garanti için kime göndereceğim diyelim ki mediamarkttan aldım bir şey olursa hemen oraya götürürüm internete güvenemiyorum çünkü bir şey olursa laptoba ne yapacağımı bilmiyorum eğer internetten alırsam ve bence asus rog iyi gibi 🧐

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Hocam attıklarınıza baktım ama acer alınır mı bilemiyorum onu geçtim internetten alamam mağaza olsa daha iyi olur

Nitro 16 en iyi modellerden biri parasına göre, sıvı metalli 16 inç ve yüksek W değerleri sunan kaliteli bir model.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam hem acer falan bana asustan kötü gibi geliyor ve de bazılarında taksit seçeneği taksit sıkıntı olmasa garanti için kime göndereceğim diyelim ki mediamarkttan aldım bir şey olursa hemen oraya götürürüm internete güvenemiyorum çünkü bir şey olursa laptoba ne yapacağımı bilmiyorum eğer internetten alırsam ve bence asus rog iyi gibi 🧐

Eski ve araştırma yapmamış kişi düşüncesi, büyük olsun küçük olsun tüm firmalar belli toptancıdan alıyorlar ürünleri (Penta, arena bilişim vs.) ve bu yerler aynı zamanda bu ürünlerin servisi garantiside oluyor. Hiç mağazalar ile muhattap olmadan oralara götürebiliyorsun.

Mr.Berlin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Berke
Nitro 16 en iyi modellerden biri parasına göre, sıvı metalli 16 inç ve yüksek W değerleri sunan kaliteli bir model.
Benim linkteki asus rogda da sıvı metal soğutması var diye biliyorum bi bakabilir misiniz bakabilirseniz sevinirim 😊

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Benim linkteki asus rogda da sıvı metal soğutması var diye biliyorum bi bakabilir misiniz bakabilirseniz sevinirim 😊

4050 laptop ile 4070 laptobu karşılaştırmamı mı istiyorsun ? Acımasız olur ROG için :).

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,920
Üyeler
141,358
Son üye
k282i
Top Bottom