Neler Yeni

Yardım Asus tuf fx50 i7 12. Nesil rtx4060 mı asus rog strix G16 i7 13. Nesil rtx 4050mi?

Mr.Berlin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Berke
4050 laptop ile 4070 laptobu karşılaştırmamı mı istiyorsun ? Acımasız olur ROG için :).
Yok onu istemiyorum ama karşılaştırmak isterseniz Rog un 4060 ı ile Nitro16 nın 4060 lı modelini karşılaştırabilirseniz güzel olur 🙂

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Yok onu istemiyorum ama karşılaştırmak isterseniz Rog un 4060 ı ile Nitro16 nın 4060 lı modelini karşılaştırabilirseniz güzel olur 🙂

İkisinin özelliklerini birebir aynı şekilde AYNI Fiyatta bulursanız ROG alın ama ikisi arasında soğutma performansında pek ciddi fark yoktur.

Mr.Berlin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Berke
İkisinin özelliklerini birebir aynı şekilde AYNI Fiyatta bulursanız ROG alın ama ikisi arasında soğutma performansında pek ciddi fark yoktur.
Tamamdır teşekkür ederim peki son bir soru sormak istiyorum casper excalibur i7 12650H rtx4060 lı sistem nasıl bunda 1 tb ssd var bunu aşmayı planlıyordum ama sonradan ekran kartı wattının 105 olduğunu öğrendim vazgeçtim sizce doğru mu yaptım linki atıyorum fiyata takılmayın birkaçgün önce 40k idi 😔https://www.mediamarkt.com.tr/tr/pr...-rtx-4060-15-6-w11-gaming-laptop-1230247.html

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Tamamdır teşekkür ederim peki son bir soru sormak istiyorum casper excalibur i7 12650H rtx4060 lı sistem nasıl bunda 1 tb ssd var bunu aşmayı planlıyordum ama sonradan ekran kartı wattının 105 olduğunu öğrendim vazgeçtim sizce doğru mu yaptım linki atıyorum fiyata takılmayın birkaçgün önce 40k idi 😔https://www.mediamarkt.com.tr/tr/pr...-rtx-4060-15-6-w11-gaming-laptop-1230247.html

Casper ve monster alınmaz. Mağazadan almanda sıkıntı fiyat açısından işte.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İlla mağazadan alıcaksan bütçenin yettiğine göre bunları öneririm:

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
ali deniz aktok
Merhaba bu iki laptop arasında kaldım daha iyiler varsa önerebilirsiniz ama bunların üzerine yorum yapıp daha sonra önerirseniz güzel olur iki laptopta da yer sorunu var onu çözeceğim yeni bir m2 ssd alıp. Sizce hangisi aşağıya bırakıyorum

Bu fiyata ikisi de çok fazla alınmaz özellikle Media Markt hayatta alınmaz Media Markt dan alırsan hayatının en büyük kazıklanmasını yaşarsın

Mr.Berlin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Berke

Teşekkürler belki internetten sizin attığınız nitro 16 nın 4060 sistemini alırım bir sorunum olursa size ulaşırım teşekkür ederim ☺️

Bu fiyata ikisi de çok fazla alınmaz özellikle Media Markt hayatta alınmaz Media Markt dan alırsan hayatının en büyük kazıklanmasını yaşarsın
Hocam rog strix teknosada falan daha pahalı 2-3k falan

Bu sizin attığınız laptop freedos işletim sistemi bulunmuyor eşimize geldiği zaman nasıl windows kuracağız ki 🤔

Son düzenleme:

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Teşekkürler belki internetten sizin attığınız nitro 16 nın 4060 sistemini alırım bir sorunum olursa size ulaşırım teşekkür ederim ☺️

Hocam rog strix teknosada falan daha pahalı 2-3k falan

Bu sizin attığınız laptop freedos işletim sistemi bulunmuyor eşimize geldiği zaman nasıl windows kuracağız ki 🤔

Gayet basit:

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Teşekkürler ama benim bütçe 40k ya düşmek zorunda kaldı 40k ya mağzadan alabileceğim güzel bir laptop önerebilirseniz sevinirim :)

Gaming gen mağaza şubesi olan güvenilir firma.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,486
Üyeler
141,720
Son üye
sari95
Top Bottom