Neler Yeni

Asus TUF Gaming 4080 OC Üzerine Sistem Kurma

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Necati
Elimde TUF 4080 OC ekran kartı var. 2k bir monitörüm de var. Kalan parçaları da toplamak istiyorum baştan sona ve yardımlarınızı bekliyorum. Güzel bişey olsun bütçe sıkıntı değil ama basit farklar için çok paralar dökmek istemiyorum mantıklı bir alışveriş olsun istiyorum. Bu işte anlayan abilerim kardeşlerimden yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Kürşat Kütükçü hocam bir el atar mısın

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,180
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Atalım kardeşim

7800x3d
MSI x670
32gb 6800mhz ram
1tb PCI 4.0 M2
360mm sıvı soğutma
ATX 3.0 PSU
Ve bunlara uygun kasa kabaca böyle bir sistem işini görür uzun yıllar götürür

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,408
İsim
Mehmet Aslan
Atalım kardeşim

7800x3d
MSI x670
32gb 6800mhz ram
1tb PCI 4.0 M2
360mm sıvı soğutma
ATX 3.0 PSU
3f8a3ce485e39521f5271b2ef01deeb4.jpg

Elimde TUF 4080 OC ekran kartı var. 2k bir monitörüm de var. Kalan parçaları da toplamak istiyorum baştan sona ve yardımlarınızı bekliyorum. Güzel bişey olsun bütçe sıkıntı değil ama basit farklar için çok paralar dökmek istemiyorum mantıklı bir alışveriş olsun istiyorum. Bu işte anlayan abilerim kardeşlerimden yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler

https://www.akakce.com/ssd/en-ucuz-...fyrs-1000g-m-2-cie-4-0-fiyati,1642920333.html m2 bunu alabilirsiniz veya bütçe yeterse gen 5

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,919
İsim
Hasan
Her şey orta üst kalite olsun dersen 36k bu parçalar maximum performans almanı sağlar. Bunlardan düşüğünü almanı tavsiye etmem.
Bunlar haricinde benim tavsiyem 1500 kadar daha bütçen artarsa SSD 2TB yapman olur.
Bu kadar bütçem yetmez dersen 5k TL kadar daha uygun fiyata alınabilir ama parça kaliteleri baya düşer.

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Necati
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Atalım kardeşim

7800x3d
MSI x670
32gb 6800mhz ram
1tb PCI 4.0 M2
360mm sıvı soğutma
ATX 3.0 PSU
Hocam anakartın modelleri çok önemli mi x670E var x670P var mesela fiyat farkı da var aralarında siz hangisini öneriyorsunuz. 360mm sıvı soğutmalar arasında da çok fiyat farkı oluyor malzeme kalitesinden ötürü mü bu sizce hangisi alınmalı marka model olarak yazma şansınız var mı. Aslında hepsinde marka model olarak yazabilirseniz çok sevinirim, teşekkürler

Her şey orta üst kalite olsun dersen 36k bu parçalar maximum performans almanı sağlar. Bunlardan düşüğünü almanı tavsiye etmem.
Bunlar haricinde benim tavsiyem 1500 kadar daha bütçen artarsa SSD 2TB yapman olur.
Bu kadar bütçem yetmez dersen 5k TL kadar daha uygun fiyata alınabilir ama parça kaliteleri baya düşer.

Teşekkürler hocam

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,180
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Hocam anakartın modelleri çok önemli mi x670E var x670P var mesela fiyat farkı da var aralarında siz hangisini öneriyorsunuz. 360mm sıvı soğutmalar arasında da çok fiyat farkı oluyor malzeme kalitesinden ötürü mü bu sizce hangisi alınmalı marka model olarak yazma şansınız var mı. Aslında hepsinde marka model olarak yazabilirseniz çok sevinirim, teşekkürler
Ben sana direk link atayım o zaman bütçen ne kadar çıkıyor belli mi

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,180
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
834
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Necati
Tm dükkana gecicem birazdan montaj işim var geçince bakarım sana
Tamamdır hocam bekliyorum

Kasa alacaksan linktekine bak.
Yada nzxt h7 elite veya h9 da var ama onlar pahalı Ama çok güzel kasalar

Tamam hocam teşekkürler

cuneyt546

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Cüneyt Kurtululuş

Sakaryadaysan yardımcı olayım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,944
Üyeler
141,367
Son üye
m.yasir