Neler Yeni

Çözüldü✓ Asus TUF Gaming A15 (2022) FA507NV-LP019W laptop nasıl ?

BatuhanKLC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
851
İsim
Batuhan Kılıç
Cuma günü incelemesini yetiştiririm muhtemelen acelen yoksa cuma gününü bekle .

~HİN~

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Hin
Ben 4050 versiyonunu kullanıyorum. Aldığım hafta 8gb ram aldım, oyunla birlikte tarayıcıyı çalıştıramıyorum direk ram hatası veriyordu. Isınmasına gelince hayvan turbo modu var bu seferde kafan sesten ısınıyor seçim sana kalmış :D
evt ram almayı bende düșünüyorum ses benim için çok sorun deyil kulaklıkla kullanıcam genellikle bașka bi pc biliyosan önerebilirmisin 30k yı biraz geçebilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

çok iyi olur abi ya acelem yok lgs sınavına gireceğim ondan sonra alıcam bide abi sana zahmet olmazsa eğer oyun testi yapacaksan ets 2 de test e eklermisin en yüksek grafikte kaç fps aldığını merak ediyorum yaparsan iyi olur yapmazsanda canın sağolsun viedoyu yayınladığında da link bırakırsan iyi olur

abi bide aldığında boș ssd yeri varmı zahmet olmasza onada bakabilirmisin.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Yusuf
Dostum ben bu modeli kullanıyorum 2x8 ram mevcut. Boş 1 adet ssd slotu var. İşlemci ısınıyor evet turbo boost kapatma var forumda ve YouTube da onu kapattım sıcaklık 15 derece civarı düştü.

HDogus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
394
İsim
Doğuş Akyürek
Genel olarak güzel bir cihaz bendede 4050 olan modeli var. En büyük eksisi işlemcisi sıcak çalışıyor ve soğutmak için fanlar turbodayken kafa ütülüyor. Fiyat konusuna gelirsek şuan pahalı olduklarını düşünüyorum. 4050 için 24/25.000tl 4060 için 26/27.000tl ideal çok zamlanmış.

~HİN~

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Hin
Dostum ben bu modeli kullanıyorum 2x8 ram mevcut. Boş 1 adet ssd slotu var. İşlemci ısınıyor evet turbo boost kapatma var forumda ve YouTube da onu kapattım sıcaklık 15 derece civarı düştü.
knk 8 gb ram ayriyetten alip sen taktın deyil mi ? herhangi bi sorunu var mı peki ısınca fln performans ı düșüyor mu ? oyunlarda hangi grafiklerde hangi fps leri alıyosun? son olarak tavsiye edermisin ?

BatuhanKLC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
851
İsim
Batuhan Kılıç
evt ram almayı bende düșünüyorum ses benim için çok sorun deyil kulaklıkla kullanıcam genellikle bașka bi pc biliyosan önerebilirmisin 30k yı biraz geçebilir

çok iyi olur abi ya acelem yok lgs sınavına gireceğim ondan sonra alıcam bide abi sana zahmet olmazsa eğer oyun testi yapacaksan ets 2 de test e eklermisin en yüksek grafikte kaç fps aldığını merak ediyorum yaparsan iyi olur yapmazsanda canın sağolsun viedoyu yayınladığında da link bırakırsan iyi olur

abi bide aldığında boș ssd yeri varmı zahmet olmasza onada bakabilirmisin.
ETS 2 testi yapamam çünkü oyun yok bende , ssd de boş yer var . Test gelince aklında soru işareti kalmaz.

~HİN~

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Hin
Genel olarak güzel bir cihaz bendede 4050 olan modeli var. En büyük eksisi işlemcisi sıcak çalışıyor ve soğutmak için fanlar turbodayken kafa ütülüyor. Fiyat konusuna gelirsek şuan pahalı olduklarını düşünüyorum. 4050 için 24/25.000tl 4060 için 26/27.000tl ideal çok zamlanmış.
ısınınca performans kaybı çok oluyor mu ? Bașka bir laptop önerirmisin knk 30k yı biraz geçebilir

ETS 2 testi yapamam çünkü oyun yok bende , ssd de boş yer var . Test gelince aklında soru işareti kalmaz.
tmm sağol ssd max kaç gb destekliyor peki

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Yusuf
2x8 içinde ram var ben alıp takmadım 512 ssd içinde var ayrıca 1 ssd boş slotu var. Hepsiburada üzerinden 27.600 aldım. İps panel olduğu için kısmen ips glow var. İlk aldığımda 30.000 den almıştım onda glow fazla idi. İadem kabul edildi hepsiburada dan aldım satıcı da hepsiburada idi 27.600 den bu aldığımda şansıma çok daha az ips glow var rahatsız edici düzeyde değil. Arkadaşın dediği gibi işlemci ısınıyor ancak turbo kapadım şuan çok iyi 15 derece kadar sıcaklıkta düşüş oldu. Fps değerleri aklımda değil akşama girip bakarım valorant pub g yüklü sadece. Cs de indiriyordum daha bitmedi.

~HİN~

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Hin
2x8 içinde ram var ben alıp takmadım 512 ssd içinde var ayrıca 1 ssd boş slotu var. Hepsiburada üzerinden 27.600 aldım. İps panel olduğu için kısmen ips glow var. İlk aldığımda 30.000 den almıştım onda glow fazla idi. İadem kabul edildi hepsiburada dan aldım satıcı da hepsiburada idi 27.600 den bu aldığımda şansıma çok daha az ips glow var rahatsız edici düzeyde değil. Arkadaşın dediği gibi işlemci ısınıyor ancak turbo kapadım şuan çok iyi 15 derece kadar sıcaklıkta düşüş oldu. Fps değerleri aklımda değil akşama girip bakarım valorant pub g yüklü sadece. Cs de indiriyordum daha bitmedi.
toplam 8 gb olması lazım knk bi slot boș ram yeri yok mu yoksa 2×4 oluyo 2×8 16gb oluyo akșam fps leri grafik ayarlarına göre yazarsan sevinirim tavsiye eder misin ? Birde ssd max kaç gb destekliyor ?

ssd boș olan yer m2 mi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Yusuf
Dostum ben hepsiburada dan aldım fredos idi 2x8 ram. Senin baktığın vatan 1x8 olabilir onda win11 de yüklü sanırım özelliklerine bakmadım. Boş slotta 1. ile özellikleri aynı

~HİN~

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Hin
Dostum ben hepsiburada dan aldım fredos idi 2x8 ram. Senin baktığın vatan 1x8 olabilir onda win11 de yüklü sanırım özelliklerine bakmadım. Boş slotta 1. ile özellikleri aynı
ozmn knk ondan 30k eder șuanda windows 11 home 3 bin civarinda biși buna ozmn bi 8 gb ram bide m2 ssd alırsak iyi midir? ?

Top Bottom