Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Asus TUF Gaming A15 - RTX 4050 Ryzen 7 7735HS 8 GB RAM - 21.099 TL

ANDUIN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Kadir Yıldız
Bence bu tür firmalara ders olması açısından topluca bir yerlere düşünüp taşınıp, aynı dilekçe ile şikayet etmek lazım.
Ürün satış sayfasının ekran görüntüsünü de alıp, 20 nisan kargo yazmasına ve ön sipariş olmasına rağmen daha ucuza satılan yerlerden almamızı engellemek amacı ile bir çoğumuzun 1 ile 2 gün evvel site üzerinden gerçekleştirdiği, mail ve sosyal medya aracılığı ile de ayrıca bildirimde bulunduğu iptal işlemlerimizi, doğru olmayan ve gerçekten kargoya verilmeyen bir ürün için gerçekleştirmiyorlar.

Gibi birşeyler olabilir.
Ben şimdi aras kargo kodunu takip ediyorum. Bakalım gerçekten kargoya verilmiş mi verilmemiş mi.
Kod ile sorguda bir şey çıkmıyor şu an.

Rasion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Engin Cıvan
İlgilendiği Kategoriler
Mobil Bilgisayarlar
Bence bu tür firmalara ders olması açısından topluca bir yerlere düşünüp taşınıp, aynı dilekçe ile şikayet etmek lazım.
Ürün satış sayfasının ekran görüntüsünü de alıp, 20 nisan kargo yazmasına ve ön sipariş olmasına rağmen daha ucuza satılan yerlerden almamızı engellemek amacı ile bir çoğumuzun 1 ile 2 gün evvel site üzerinden gerçekleştirdiği, mail ve sosyal medya aracılığı ile de ayrıca bildirimde bulunduğu iptal işlemlerimizi, doğru olmayan ve gerçekten kargoya verilmeyen bir ürün için gerçekleştirmiyorlar.

Gibi birşeyler olabilir.
Ben şimdi aras kargo kodunu takip ediyorum. Bakalım gerçekten kargoya verilmiş mi verilmemiş mi.
Kimsenin iadesini onaylamayıp kargo firmasının açılmasını beklemişler hemen yollamışlar. Muhtemelen sadece iade talep oluşturanlara yolladılar. Dediğiniz gibi kodun fake olma ihtimali de var.

Segudas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Yunus Gülal

Gibi birşeyler olabilir.
Bende de bişey çıkmıyor. İlla uğraştıracaklar. Başımıza bela aldık.

ANDUIN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Kadir Yıldız
Bende de bişey çıkmıyor. İlla uğraştıracaklar. Başımıza bela aldık.
Bela falan değil, ille iade edecekler ama uğraştırıyorlar işte.
İadeden başka şansları yok.
Ama işte ödemesi yaklaşanlar vs. mağdur oluyor hep.
O yüzden gerçekten bi şikayet işlemi yapmak lazım.
Nereye yapılır bilen var mı?

Segudas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Yunus Gülal
Bela falan değil, ille iade edecekler ama uğraştırıyorlar işte.
İadeden başka şansları yok.
Ama işte ödemesi yaklaşanlar vs. mağdur oluyor hep.
O yüzden gerçekten bi şikayet işlemi yapmak lazım.
Nereye yapılır bilen var mı?
Hocam şu yönden bela. Ürün ellerinde yok 20 nisandan sonra bayram giriyo. Yani bu ürünün gelip kapıdan dönmesi falan mayısı bulur. Hepimizin ekstresi gelecek o zamana kadar. Neden almayacağım ürünün borcunu ödeyeyim ? O şekilde düşününce bela.

Rasion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Engin Cıvan
İlgilendiği Kategoriler
Mobil Bilgisayarlar
Telefonu da açmıyorlar!?
Screenshot_2023-04-13-11-58-53-88_54063fc6848ac98a54ce5f2a63661433.jpg

ANDUIN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Kadir Yıldız
Hocam şu yönden bela. Ürün ellerinde yok 20 nisandan sonra bayram giriyo. Yani bu ürünün gelip kapıdan dönmesi falan mayısı bulur. Hepimizin ekstresi gelecek o zamana kadar. Neden almayacağım ürünün borcunu ödeyeyim ? O şekilde düşününce bela.
İntikam alıyorlar akıllarınca o zaman. Aklıma tek gelen bu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zaten 1 tane kadın var, hangi numaraya tuşlasan o açıyor telefonu. Ben sabah görüşmüştüm. İptal için bildirim yapıyorum dedi. Yarım saaat sonra kargo bilgisi girdiler :)

Kargoya gerçekten verdik dediler, benim kargoyu geri çekmişler.
İade bugün yapılacakmış. Bankaya yansıması bir kaç günü bulabilir dediler, bilginiz olsun arkadaşlar.

Son düzenleme:

GameOver

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
219
İsim
Durukan Çelik
Discord
GameOver#5871
neden iade etmeye calısıyorsunuz acaba beyler merak ettim baya fp idi amdye göre bide asus kalitesi var aslında baska bir ürün dahamı cıktı ?

Rasion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Engin Cıvan
İlgilendiği Kategoriler
Mobil Bilgisayarlar
neden iade etmeye calısıyorsunuz acaba beyler merak ettim baya fp idi amdye göre bide asus kalitesi var aslında baska bir ürün dahamı cıktı ?
Başka bir satıcı daha ucuza satıyor. Ondan satın aldık.

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Süleyman Toy
İntikam alıyorlar akıllarınca o zaman. Aklıma tek gelen bu.

Zaten 1 tane kadın var, hangi numaraya tuşlasan o açıyor telefonu. Ben sabah görüşmüştüm. İptal için bildirim yapıyorum dedi. Yarım saaat sonra kargo bilgisi girdiler :)

Kargoya gerçekten verdik dediler, benim kargoyu geri çekmişler.
İade bugün yapılacakmış. Bankaya yansıması bir kaç günü bulabilir dediler, bilginiz olsun arkadaşlar.
hocam hangi tel no'yu aradınız, ben 1 saattir 08505229182'yi arıyorum tel'e bakmıyorar, şimdi de arama sonlandırıldı diyor

oguz5564

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Abdulrezzak Kapancıoğlu
Firma tam şakamatik. Telefonu açmıyorlar iade talebine cevap vermeyip yalandan kargoya verdik diyorlar.

Top Bottom