Neler Yeni

Yardım ASUS TUF GAMING B550-PLUS WIFI II -- Bu anakart alınır mı ? Site güvenilir mi ?

krammer

80+ Bronze

https://www.bizdehesapli.com/asus-t...-GAMING-B550-PLUS-WIFI-II?ref=akakce&v=1.63.6

Hem ATX hemde WIFI olmasını istediği için bu model aklımıza yattı ama daha düşük fiyatta daha iyi bir önerisi olan varsa ona da bakabiliriz bütçe max bu kadar. Bu anakartın herhangi bir sıkıntısı var mı bilenler yardımcı olursa çok makbule geçer.​

Bu siteden almayı düşünüyoruz. Her şey tamam sadece anakart kaldı. Biraz araştırma yaptım ama yine de almadan buraya sormak istedim .Siteyle ilgili şikayeti olan veya sorunla karşılaşan var mı ? Kendime alsam düşünmem alırım ama bir tanıdığa aldığımız için mahcup olmak istemiyorum.​

Sistem: Ryzen 5 5600- Rx6700-Gen4 SSD- Dark Guardian Pro 4x ARGB kasa​

Mesaj otomatik birleştirildi:

Yok mu arkadaşlar bir öneride bulunabilecek ?

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
demiralp demirel
Instagram
cinema4d_design

https://www.bizdehesapli.com/asus-t...-GAMING-B550-PLUS-WIFI-II?ref=akakce&v=1.63.6

Hem ATX hemde WIFI olmasını istediği için bu model aklımıza yattı ama daha düşük fiyatta daha iyi bir önerisi olan varsa ona da bakabiliriz bütçe max bu kadar. Bu anakartın herhangi bir sıkıntısı var mı bilenler yardımcı olursa çok makbule geçer.​

Bu siteden almayı düşünüyoruz. Her şey tamam sadece anakart kaldı. Biraz araştırma yaptım ama yine de almadan buraya sormak istedim .Siteyle ilgili şikayeti olan veya sorunla karşılaşan var mı ? Kendime alsam düşünmem alırım ama bir tanıdığa aldığımız için mahcup olmak istemiyorum.​

Sistem: Ryzen 5 5600- Rx6700-Gen4 SSD- Dark Guardian Pro 4x ARGB kasa​

Yok mu arkadaşlar bir öneride bulunabilecek ?
amazon yurt dışından aldım ben benzer fiyatlara düşünmelisin bence.
burda da var

krammer

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
amazon yurt dışından aldım ben benzer fiyatlara düşünmelisin bence.
burda da var
kimseden bir etkileşim gelmedi ama ben yinede aldım ve baya memnun kaldık. Sitede iyiydi hemen aynı gün kargo çıkardı. sorunsuz sağlam ulaştı.3750 civarı bir fiyata almıştık o zaman vade farkıyla beraber. Tek çekim fiyatı 3600 dü.

Pckopat

80+ Bronze
Hayırlısı olsun. Anakart güzel ve sağlam, site ile de bir sorun olmamış en azından referans olmuş olur.

SugarRay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Meriç Bozdemir
Site iyidir ben daha önce birçok kez alış veriş yaptım

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
demiralp demirel
Instagram
cinema4d_design
kimseden bir etkileşim gelmedi ama ben yinede aldım ve baya memnun kaldık. Sitede iyiydi hemen aynı gün kargo çıkardı. sorunsuz sağlam ulaştı.3750 civarı bir fiyata almıştık o zaman vade farkıyla beraber. Tek çekim fiyatı 3600 dü.
hayırlısı olsun cok sevindim

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Kerem Ümit Üçler
Hayırlı uğurlu olsun
Konuyu görünce içim çok rahatladı dün sipariş verdim bende aynı modeli, aynı siteden 3800 civarında bi fiyatı vardı. Şuan 4400 e çekmişler fiyatı

krammer

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hayırlı uğurlu olsun
Konuyu görünce içim çok rahatladı dün sipariş verdim bende aynı modeli, aynı siteden 3800 civarında bi fiyatı vardı. Şuan 4400 e çekmişler fiyatı
Size de hayırlı olsun teşekkürler

rynsz

80+ Bronze
anakart çok iyi dostum

güle güle kullan bir sıkıntı çıkmaz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,604
Üyeler