Neler Yeni

asus tuf gaming fx705du ram ile ilgili sorun açıklamayı okursanız sevinirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
çağrı
İşlemci : AMD Ryzen 7 3750H 2.3GHz Mobil İşlemci
Bellek : 16GB DDR4 2666MHz (tek slot)
Ekran Kartı : nVidia GeForce GTX 1660 Ti GDDR6 6GB VRAM
SAMSUNG/M471A2K43DB1-CTD - DDR4 2666 SO-D 16GB 260P CL 19 ramım bu ben apu işlmci oldugu için farklı marka aynı özelliklerde 8gb daha aldım taktım.

Crucial Basics NTB CB8GS2666 8 GB DDR4 2666 MHz CL19 Ram​

fakat performansı nerdeyse hiç etkilemedi csgo da 120fps alıyordum 125 e falan çıktı fps_max 999 falan yaptım yani başlangıç seçenekleri de ayarlı
diğer oyunlarda da aynı etki alıyorum
24gb de gözüküyor onda bi sıkntı çıkmıyor yardımcı olacak varsa çok memnun olurum

Oktanus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Ege Bayrak
Sistem de ekran kartı var oyun ekran kartını kullanıyordur apu yu değil

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
çağrı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sistem de ekran kartı var oyun ekran kartını kullanıyordur apu yu değil
hocam peki 1660ti var ama fps acayip düşük gelior
dediğim gibi csgoda falna 120 max verior aynı laptopta başka kişilere sordum çoğu kişi yoksek ayarlarda 200 300 arası alıor ben en düşükte o fps değeri alıyorum fps sabitleme vs yok yani

Oktanus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Ege Bayrak
hocam peki 1660ti var ama fps acayip düşük gelior
dediğim gibi csgoda falna 120 max verior aynı laptopta başka kişilere sordum çoğu kişi yoksek ayarlarda 200 300 arası alıor ben en düşükte o fps değeri alıyorum fps sabitleme vs yok yani
Bi şeylere bak erkan kartı kullanım değerlerine falan belki laptop un modu falan kapalıdır örnek performans modu yerine tasaruf modundadır daha önce arkadaşım yaşamıştı bunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
çağrı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bi şeylere bak erkan kartı kullanım değerlerine falan belki laptop un modu falan kapalıdır örnek performans modu yerine tasaruf modundadır daha önce arkadaşım yaşamıştı bunu
Her şey ayarlı bir daha baktım sıkıntı yok laptopu aldım alalı yüzümüz gülmedi ya

louis bloom

80+ Silver
Ekranı kaç hz laptop un belki ondan dolayı geçmiyordur
öyle bir şey yok. 120Hz diye 120FPS geçemeyecek kaidesi yok. Kendi sabitlerse geçemez. Soruna gelecek olursak FPS'inizi sabitlemiş olabilir misiniz ?

Oktanus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Ege Bayrak
öyle bir şey yok. 120Hz diye 120FPS geçemeyecek kaidesi yok. Kendi sabitlerse geçemez. Soruna gelecek olursak FPS'inizi sabitlemiş olabilir misiniz ?
Bazen bendede sabitleme olmmsına rağmen oyun oto sabitliyoe kaldırıyorum sonra tekrar oluyor ondan sordum
Mesaj otomatik birleştirildi:

120 fakat aynı marka modelde başla birinin lopundan fps değerlerini rica ettiğimde bende 2 3 kat daha fazla alıyor
Sabitlemis olabilir zorlu bi oyunda fps karşılaştırma sansın varmı yada time spy skoru falan bak istersen

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
çağrı
Bazen bendede sabitleme olmmsına rağmen oyun oto sabitliyoe kaldırıyorum sonra tekrar oluyor ondan sordum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sabitlemis olabilir zorlu bi oyunda fps karşılaştırma sansın varmı yada time spy skoru falan bak istersen
hocam apexde balck desert bf 1 ve 5 de ultra ve düşük ayarlarda deniyorum mesela 40 fps alıyordum 45e çıkıyor fps sabitleyicim açık falan değil yani armoruy crate falan açık turbo modda gerekli driver güncellemeler her şeyim tamam biosum son sürümünde.

Top Bottom