Neler Yeni

Asus Tuf Gaming K3 pişman eder mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,187
İsim
.
600TL ye AyınÜrünleri kampanyasından satın aldım ürünü.
Hayatımda hiç mekanik klavye kullanmadım (İnternet Kafeler hariç) nasıl bir deneyimi olur Red Switchin maviyi int kafede kullandım ancak redi ilk defa kullanacağım.İncelemelerine baktığımda çok tok bir sesi olduğunu gördüm böyle taşa vurur gibi ses cıkıyor sanki. Videolarda ki mikrofondan mı kaynaklı yoksa gerçekten o kadar tok mu? O kadar toksa biraz üzeceğini düşünüyorum çünkü alacaksam hep mavi almak istiyordum. Birde hemen yan odada 2-3m uzaklıkta annemle babam yatıyor. Red Switch sesli değil diye biliyorum ancak yinede sesi oraya gider mi? Genel bir yorum yaparsanız klavye hakkında çok mutlu olurum.

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Her şekil doğru yaptın. Ama Red'in de çok sessiz olduğunu düşünmüyorum. Daha önce mavi kullanmadım tabi.
Gece klavyeyi kurup Ps'ye bağlayıp oynayım diyorum, o çıkan sesler kesin gider diye geri topluyorum. 😀
Mavi'nin çıkardığı sese bakmıştım daha önce, çok sesli ya kullanılmaz o. Aile olmasa da mavi tercih etmem.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,187
İsim
.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Her şekil doğru yaptın. Ama Red'in de çok sessiz olduğunu düşünmüyorum. Daha önce mavi kullanmadım tabi.
Gece klavyeyi kurup Ps'ye bağlayıp oynayım diyorum, o çıkan sesler kesin gider diye geri topluyorum. 😀
Mavi'nin çıkardığı sese bakmıştım daha önce, çok sesli ya kullanılmaz o. Aile olmasa da mavi tercih etmem.
Hocam şuanki membran da o kadar sessiz sayılmaz benim.
tabii ki Red daha sesli olacaktır ancak uyuyan veya kafayı koyup dinlenen birini rahatsız eder mi?

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hocam şuanki membran da o kadar sessiz sayılmaz benim.
tabii ki Red daha sesli olacaktır ancak uyuyan veya kafayı koyup dinlenen birini rahatsız eder mi?
Kapıyı kapatsan etmez diye düşünüyorum ama şöyle bir olayda var. Her red sw klavye aynı sesi çıkarmıyor.
Sese klavyelerin malzemelerinin kalınlığından tuşlarına kadar her şey etki ediyor. Hatta Youtube'da kanallar sesleri mouse pad üstünde - üstünde değilken şeklinde bile test ediyorlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,187
İsim
.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kapıyı kapatsan etmez diye düşünüyorum ama şöyle bir olayda var. Her red sw klavye aynı sesi çıkarmıyor.
Sese klavyelerin malzemelerinin kalınlığından tuşlarına kadar her şey etki ediyor. Hatta Youtube'da kanallar sesleri mouse pad üstünde - üstünde değilken şeklinde bile test ediyorlar.
Mouse padım var boydan boya.
Mouse pad sesi azaltır mı çoğaltır mı?
Hocam kapı bozuk kapanmıyor ancak iterim en sonuna kadar.
O zaman sıkıntı olur mu acaba
İncelemelerine baktım klavyenin hepsi dümdüz masada yapıyordu testi.
Baya tok bir sesi vardı.

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Mouse padım var boydan boya.
Mouse pad sesi azaltır mı çoğaltır mı?
Hocam kapı bozuk kapanmıyor ancak iterim en sonuna kadar.
O zaman sıkıntı olur mu acaba
İncelemelerine baktım klavyenin hepsi dümdüz masada yapıyordu testi.
Baya tok bir sesi vardı.
Orda ki iki satırı internetten aldım, azalır çoğalır bilmiyorum ama mantıken azalır herhalde.

Top Bottom