Neler Yeni

ASUS TUF GAMİNG LAPTOP İÇİN EN İYİ İŞLEMCİ MACUNU

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Enes Yavuz
Bütçe
400
Arkadaşlar merhaba öncelikle herkese hayırlı forumlar ;
Aşağıda linklerini belirttiğim macunları araştırdım fakat fiyatları da biraz yüksek. Bu konuda bilgisi olan ve beni aydınlatabilecek birisi var mı ? Bir kaç tane macun linki bıraktım. Ayrıca 2 arkadaş aynı bilgisayarlara kullanmak için almak istiyoruz. Macunun 2 laptop CPU ve GPU'suna yetip yetmeyeceği konusunda bilgi verirseniz çok mutlu oluruz.

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,218
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
Arkadaşlar merhaba öncelikle herkese hayırlı forumlar ;
Aşağıda linklerini belirttiğim macunları araştırdım fakat fiyatları da biraz yüksek. Bu konuda bilgisi olan ve beni aydınlatabilecek birisi var mı ? Bir kaç tane macun linki bıraktım. Ayrıca 2 arkadaş aynı bilgisayarlara kullanmak için almak istiyoruz. Macunun 2 laptop CPU ve GPU'suna yetip yetmeyeceği konusunda bilgi verirseniz çok mutlu oluruz.

Thermal grizzly öneririm
Mesaj otomatik birleştirildi:

Thermal grizzly öneririm
Mx-4 de iyi bi macun 2 arkadaş ortak alırsanız daha uygun olmaz mı? Zaten macunlar tek kullanımlık değil

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Enes Yavuz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Thermal grizzly öneririm
Hocam merhaba cevabın için teşekkür ederim. Elmas partikül işi kafamı karıştırdı. Satıcı iki adet ekran kartı ve işlemci için yeterli olmayacağını söylemiş. Grizzly 1 gr'lik bir macun. Yeteceğini sanmıyorum. Ayrıca MX-4 için laptoplar için uyumlu olmuyor demişler. Oldukça kafam karıştı. Ayrıca termal macun eğer kuruduysa onu işlemcinin üzerinden kaldırmanın yolları nelerdir ? İsopropil alkol yöntemini biliyorum ama satın alımda oldukça pahallı bir ürün.

Sakin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Tolga
Hocam merhaba cevabın için teşekkür ederim. Elmas partikül işi kafamı karıştırdı. Satıcı iki adet ekran kartı ve işlemci için yeterli olmayacağını söylemiş. Grizzly 1 gr'lik bir macun. Yeteceğini sanmıyorum. Ayrıca MX-4 için laptoplar için uyumlu olmuyor demişler. Oldukça kafam karıştı. Ayrıca termal macun eğer kuruduysa onu işlemcinin üzerinden kaldırmanın yolları nelerdir ? İsopropil alkol yöntemini biliyorum ama satın alımda oldukça pahallı bir ürün.

mx 4 fazla akışkan dizüstü için. mx 6 denemedim ama daha yoğun olduğu söyleniyor araştırmanızı tavsiye ederim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,234
Üyeler
156,577
Son üye
Aliemree
Top Bottom