Neler Yeni

Çözüldü✓ Asus TUF GAMİNG M3 ile Gamepower ursa yada Logitech g203 arasında kaldım hangisi alinir

Fehmi01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Fehmi Yiğit
Bütçe
450
Asus TUF GAMİNG M3 ile Gamepower ursa yada Logitech g203 arasında kaldım hangisi alinir

Bütçe: 250/450 arası

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,099
İsim
Osman
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Asus al

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,624
İsim
göksel yurtcan
direk tuf m3 hocam gamepowere para verilmez

Fehmi01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Fehmi Yiğit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
logitech g203 tuf m3 arasında hangisi iyi
Sizde önerebilirseniz sevinirim daha iyisini

neqetria

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
nqt lvl

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
711
İsim
Abdullah

Fehmi01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Fehmi Yiğit
Son olarak ikisi arasından

VeloceRR

80+ Bronze
direk tuf m3 hocam gamepowere para verilmez
Ben gamepower ursa kullanıyorum ve arkadaşım da benden görüp aldı, ikimiz de çok memnunuz, kaldı ki Gamepower şuan gaming piyasasında oldukca saglam satışlar yapan, çoğu kullanıcısını memnun eden bi marka. Para verilmez muhabbeti çok saçma.
Bütçem olmasına rağmen 500 TL vermek yerine 279 TL ye Gamepower Ursa modelini aldım. Konu sahibine öneririm.

Fehmi01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Fehmi Yiğit
Ben gamepower ursa kullanıyorum ve arkadaşım da benden görüp aldı, ikimiz de çok memnunuz, kaldı ki Gamepower şuan gaming piyasasında oldukca saglam satışlar yapan, çoğu kullanıcısını memnun eden bi marka. Para verilmez muhabbeti çok saçma.
Bütçem olmasına rağmen 500 TL vermek yerine 279 TL ye Gamepower Ursa modelini aldım. Konu sahibine öneririm.
Eyw bunuda düşünecem

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,624
İsim
göksel yurtcan
bende ursa modeli olmasada birçok gamepower rampage gamebooster logitech razer steelseries asus hp lenovo gibi markaların ürünlerini kullandım ve kesinlikle logitech,razer,asus,steelseries çok daha kaliteli ürünler idi ki zaten hem kağıt üzerinde hemde pratikte asus tuf m3 çok çok daha kaliteli bir mouse ki asus ve gamepower karşılaştırılamaz bir marka ki gamepower dünya üzerinde epi topu kaç ülkede satılıyor çinden gelen fason mallardan başka hiçbir şey değil

VeloceRR

80+ Bronze
bende ursa modeli olmasada birçok gamepower rampage gamebooster logitech razer steelseries asus hp lenovo gibi markaların ürünlerini kullandım ve kesinlikle logitech,razer,asus,steelseries çok daha kaliteli ürünler idi ki zaten hem kağıt üzerinde hemde pratikte asus tuf m3 çok çok daha kaliteli bir mouse ki asus ve gamepower karşılaştırılamaz bir marka ki gamepower dünya üzerinde epi topu kaç ülkede satılıyor çinden gelen fason mallardan başka hiçbir şey değil
Ben arkadaşın attıgı 3 mouse dan en iyisi gamepower ursa demedim. Senin 'gamepowere para verilmez' yazına istinaden cevap yazdım. Ben de biliyorum asus ve logitech in yanında gamepower ın daha alt seviyede bi marka oldugunu. Ofiste Logitech evde Gamepower kullanıyorum hatta.
'kesinlikle logitech,razer,asus,steelseries çok daha kaliteli ürünler' diyerek de tabiri caizse Mercedes ile hyundai gibi bir markayı kıyaslamışsın.
Bir de Yazdıgım şeyi anlamadan yorumuma gülücük emojisi atıp boş bir cevap yazman da cabası. :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,062
Üyeler
140,758
Son üye
Montascy
Top Bottom