Neler Yeni

Asus Tuf Gaming Vg247Q1A Üzer Mi

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
560
İsim
Arda
Arkadaşlar selam, yarın Allah izin verirse bu monitörü almaya gideceğim mağazadan. Valorant oynayacağım televziyon monitöründen geçeceğim tv monitörü 83 inç 60 hz, bu beni üzer mi ips panel almak isterdim ama bütçe çıkamam maalesef bir de asus tuf gaming marka düşük modeller de almak istemiyorum deneme yanılma olayını istemiyorum.

https://www.gaming.gen.tr/urun/1674...s-gaming-monitor/?ref=akakce&v=1.43.8#reviews link bu iyi mi karar kötü mü? bunu almak için bir şeyimden vazgeçtim :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ghosting olup olmadığını ve başka bir sorun olup olmadığını mağaza da test ettireceğim bilginiz olsun.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
560
İsim
Arda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Mağazadan alacağım mağazası var mı?
Başçavuş Sokak Yazıcıoğlu İş Hanı No:4 D:34-37, 34714 Kadıköy/İstanbul Google'a göre.

Bu arada VG247Q1A'nın ghostingini atayım ben sana.
image.png

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
560
İsim
Arda
Başçavuş Sokak Yazıcıoğlu İş Hanı No:4 D:34-37, 34714 Kadıköy/İstanbul Google'a göre.
Mağaza da test yaparlar mı gaming.gentr gibi?

Bu arada VG247Q1A'nın ghostingini atayım ben sana.
image.png
Mağaza da test ettireceğim için o yüzden içim rahat, 110 lira vermezsem bile üzer mi? yani cidden çıkamayabilirim.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Mağaza da test yaparlar mı gaming.gentr gibi?

Mağaza da test ettireceğim için o yüzden içim rahat, 110 lira vermezsem bile üzer mi? yani cidden çıkamayabilirim.
Hocam ben bu monitöre benzer bir monitörü kendim kullandım, VG24VQE modeliydi. Buna benzer bir ghostingi vardı ve gerçekten fark ediyordum. Eğer ghostingsiz bir monitör kullandıysanız çok rahatsız ediyor.

0216 550 43 00/01
İletişim numaraları. Saat 9:30'da açılıyorlar. Arayıp sorabilirsin ama test ettirebileceklerini düşünüyorum ben. Fakat test etmeden de alınabilecek güzel bir model o. Tek problemi sarı renklerde hafif solukluk o kadar.

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
560
İsim
Arda
Hocam ben bu monitöre benzer bir monitörü kendim kullandım, VG24VQE modeliydi. Buna benzer bir ghostingi vardı ve gerçekten fark ediyordum. Eğer ghostingsiz bir monitör kullandıysanız çok rahatsız ediyor.

0216 550 43 00/01
İletişim numaraları. Saat 9:30'da açılıyorlar. Arayıp sorabilirsin ama test ettirebileceklerini düşünüyorum ben. Fakat test etmeden de alınabilecek güzel bir model o. Tek problemi sarı renklerde hafif solukluk o kadar.
Bu arada cidden 110 lira verip koyup üstüne çıkamayabilirim, öyle bir durumum var onu 3200'e alsam üzer mi gaming.gen.tr de test ediyorlar geçen arardım gelirsin test ederek veririz dedi.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Bu arada cidden 110 lira verip koyup üstüne çıkamayabilirim, öyle bir durumum var onu 3200'e alsam üzer mi gaming.gen.tr de test ediyorlar geçen arardım gelirsin test ederek veririz dedi.
Hocam ben o modeli alsam üzülürüm. Seni bilemeyeceğim. Bir arkadaş var discorddan 60 Hz'den buna geçti heralde, bir sıkıntı yaşamıyorum diyor oyunlarda çok fark edilmiyor diyor. Ama ben direkt en küçük ghostingi bile fark edebiliyorum şuanda elimdeki monitörde az ghosting olduğu ve ona alıştığım için. Her şey sizin fark edip etmeyeceğinize bakıyor.

Öncelikle test edecekken ghosting testi yapmadan önce, Google'a girin, mouse'un orta tuşuna basın ve aşağıya doğru yavaşça kaydırmasını sağlayın. O şekilde objektif bir test yapmış olursunuz sonra ghosting testi yapın. Oyun falan açtırmazlar orada büyük ihtimalle.

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
560
İsim
Arda
Hocam ben o modeli alsam üzülürüm. Seni bilemeyeceğim. Bir arkadaş var discorddan 60 Hz'den buna geçti heralde, bir sıkıntı yaşamıyorum diyor oyunlarda çok fark edilmiyor diyor. Ama ben direkt en küçük ghostingi bile fark edebiliyorum şuanda elimdeki monitörde az ghosting olduğu ve ona alıştığım için. Her şey sizin fark edip etmeyeceğinize bakıyor.

Öncelikle test edecekken ghosting testi yapmadan önce, Google'a girin, mouse'un orta tuşuna basın ve aşağıya doğru yavaşça kaydırmasını sağlayın. O şekilde objektif bir test yapmış olursunuz sonra ghosting testi yapın. Oyun falan açtırmazlar orada büyük ihtimalle.
yüksek ihtimalle, mouse'un orta tuşuna bastıktan sonra nasıl anlayacağım ghosting olup olmadığını, bir de ben hiç ghosting nedir bilmiyorum bilmem.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
yüksek ihtimalle, mouse'un orta tuşuna bastıktan sonra nasıl anlayacağım ghosting olup olmadığını, bir de ben hiç ghosting nedir bilmiyorum bilmem.

Şu videoda oyun içi nasıl bir etki bıraktığına bakabilirsin.

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
560
İsim
Arda

Şu videoda oyun içi nasıl bir etki bıraktığına bakabilirsin.
Tek bir şey soracağım, valorantta adam vurduktan sonra adamın ruhu 1.2 saniye gözüküyor mu? o mu ghosting olayı

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Tek bir şey soracağım, valorantta adam vurduktan sonra adamın ruhu 1.2 saniye gözüküyor mu? o mu ghosting olayı
Tam öyle bir şey denemez. Mesela raze sola doğru yürüyor diyelim, arkasında raze'in renklerine benzer bir iz bırakıyor.
1679334290184.png

Ufoyu raze düşün :D

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
560
İsim
Arda
Tam öyle bir şey denemez. Mesela raze sola doğru yürüyor diyelim, arkasında raze'in renklerine benzer bir iz bırakıyor.
Alıntıyı görüntüle

Hımm anladım, can sıkıcı olacağını sanmıyorum ne yapalım, yüksek ihtimalle o va panelli olanı alacağım, %100 ghostingli çıkacak diye bir şey yok. Peki bir sorum daha kusura bakmayın sizi de alı koyuyorum. Diyelim ghosting var veya yok va panel olduğu için oyundan zevk alır mıyım valo da?

Alıntıyı görüntüle

benim sunny televizyon var 60 hz bu tv de ghosting var mıdır 82 ekran mı ne tam bilmiyorum onda oynuyorum? sizce

Top Bottom