Neler Yeni

Asus Tuf Gaming Vg247Q1A Üzer Mi

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Hımm anladım, can sıkıcı olacağını sanmıyorum ne yapalım, yüksek ihtimalle o va panelli olanı alacağım, %100 ghostingli çıkacak diye bir şey yok. Peki bir sorum daha kusura bakmayın sizi de alı koyuyorum. Diyelim ghosting var veya yok va panel olduğu için oyundan zevk alır mıyım valo da?
Mesaj otomatik birleştirildi:

benim sunny televizyon var 60 hz bu tv de ghosting var mıdır 82 ekran mı ne tam bilmiyorum onda oynuyorum? sizce
%100 Ghostingli çıkar. Panellerde ghosting kroniktir, panel değişmediği sürece ghosting değişmez.
60 HZ'den falan geçiyorsan daha akıcı gelir tabi zevki daha fazla olur.

Hımm anladım, can sıkıcı olacağını sanmıyorum ne yapalım, yüksek ihtimalle o va panelli olanı alacağım, %100 ghostingli çıkacak diye bir şey yok. Peki bir sorum daha kusura bakmayın sizi de alı koyuyorum. Diyelim ghosting var veya yok va panel olduğu için oyundan zevk alır mıyım valo da?

benim sunny televizyon var 60 hz bu tv de ghosting var mıdır 82 ekran mı ne tam bilmiyorum onda oynuyorum? sizce
İhtimali var testini yapıp bakabilirsin

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
560
İsim
Arda
%100 Ghostingli çıkar. Panellerde ghosting kroniktir, panel değişmediği sürece ghosting değişmez.
60 HZ'den falan geçiyorsan daha akıcı gelir tabi zevki daha fazla olur.

İhtimali var testini yapıp bakabilirsin
peki o önerdiğiniz ips modelin de ghosting var mı?

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
peki o önerdiğiniz ips modelin de ghosting var mı?
Elimde görseli yok, ama şöyle bir test var bakabilirsin.

Birde bu görüntü var.
motion-blur-max-large.jpg

Bu da ghostingli modelden alınan bir görüntü, karşılaştırmak için.

Bu arada VA Panelin response time olarak deli gibi düşük olduğunu da unutmamak lazım. VG249Q1A'nın tek avantajı ghostinginin çok daha az hatta yok olması değil.

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
560
İsim
Arda
Elimde görseli yok, ama şöyle bir test var bakabilirsin.

Birde bu görüntü var.

Bu da ghostingli modelden alınan bir görüntü, karşılaştırmak için.

Bu arada VA Panelin response time olarak deli gibi düşük olduğunu da unutmamak lazım. VG249Q1A'nın tek avantajı ghostinginin çok daha az hatta yok olması değil.
Hocam vizyon bilgisayara da nasıl güveneyim hiç alışveriş yapmadım monitör bozuk gelirse yanarım ben peder le papaz olurum ondan korkuyorum elden almak istiyorum

Viper35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
usame şahan
Va paneli kesinlikle almayın hocam arkadaşın attığı vg24q91a modeli tam fps oyuncuları için güzel de indirimde uzun süredir 3900tl ye satılıyordu.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Hocam vizyon bilgisayara da nasıl güveneyim hiç alışveriş yapmadım monitör bozuk gelirse yanarım ben peder le papaz olurum ondan korkuyorum elden almak istiyorum
Gidip test edip elden alın hocam adamlar gelemezsiniz mi dedi?

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
560
İsim
Arda
yo gaming.gen.tr giderim ghosting sorunu kafama takıldı ondan vizyona yöneldim

bir arkadaş daha yazdı babamla da konuştum hangisi daha iyiyise 100 tl farka değerse onu alalım dedi

Siz yerim de olsanız ne yapardınız? gaming.gen.tr deneme şansı veriyor vizyon vermiyor bozuk çıkma ihtimali var mı yok mu vizyonun mağazasına da giderim gitmesine kafam çok karıştı şu anda

Viper35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
usame şahan
Ben de tam tersi elden almanı tavsiye etmem daha 3 ay önce başıma geldi. Vatan Bilgisayardan bi monitör aldım aşırı IPS glow vardı Panel ve çerçeve arasında boşluk vardı. Panel kasaya tam oturmuyordu 8 gün sonra götürdüm iade etmek istediğimi söyledim alamayız servise göndermemiz lazım dediler. Servise gönderdiler, servis olumsuz yanıt verdi servisle tartıştık dava ettim 2.5 ay oldu sonuçlanmasını bekliyorum.
Mağazadan aldığın ürünleri internetten almış gibi 14 gün içinde iade edemiyorsun. Servise gönderebiliriz ancak diyorlar.

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
560
İsim
Arda
Ben de tam tersi elden almanı tavsiye etmem daha 3 ay önce başıma geldi. Vatan Bilgisayardan bi monitör aldım aşırı IPS glow vardı Panel ve çerçeve arasında boşluk vardı. Panel kasaya tam oturmuyordu 8 gün sonra götürdüm iade etmek istediğimi söyledim alamayız servise göndermemiz lazım dediler. Servise gönderdiler, servis olumsuz yanıt verdi servisle tartıştık dava ettim 2.5 ay oldu sonuçlanmasını bekliyorum.
Mağazadan aldığın ürünleri internetten almış gibi 14 gün içinde iade edemiyorsun. Servise gönderebiliriz ancak diyorlar.
kafam daha da çok karıştı ne yapacağımı şaşırdım vizyon da 14 gün iade var mı?

erennx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
993
İsim
Eren
Gözünü çok seviyorsanız çok değer veriyorsanız Va panel almayın ben GİGABYTE G24F-2 aldım IPS panel herkes memnun sizde IPS alin

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
yo gaming.gen.tr giderim ghosting sorunu kafama takıldı ondan vizyona yöneldim

bir arkadaş daha yazdı babamla da konuştum hangisi daha iyiyise 100 TL farka değerse onu alalım dedi
Hocam vizyonun vermediğini nereden öğrendiniz arayıp sordunuz mu?

Ben sipariş ederim bu arada. VA Panel almam bu bütçede.

fufuker1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
fufuker1 development
1679335471341.png

Bunu alman senin için daha iyi olur, gaming.gen.tr den aldım ss'yi, yani mağazasında mevcuttur.

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
560
İsim
Arda
Hocam vizyonun vermediğini nereden öğrendiniz arayıp sordunuz mu?

Ben sipariş ederim bu arada. VA Panel almam bu bütçede.
yo arayıp sormadım, bi kaç forum da okudum da önermiyorlarmış vizyon bilgisayarı ondan şey ediyorum

Alıntıyı görüntüle
Bunu alman senin için daha iyi olur, gaming.gen.tr den aldım ss'yi, yani mağazasında mevcuttur.
hocam 165 hz varken bunu pekte almak mantıklı değil bana göre

Top Bottom