Neler Yeni

ASUS TUF Gaming VG249Q 23,8 alınır mı?

Zeth

80+ Bronze
Modelleri karıştırıyorsunuz. Burada satılan model G2470HSU. Bu modelde yükseklik ayarı yok. Sizdeki model büyük ihtimalle GB2470HSU. Monitör tamamen aynı, sadece sizdeki pivot özelliği yok.

Coil whine olmamasına da şaşırdım. İnternette okuduğum çoğu yorumda var diyorlardı. Ama sadece prize takılı ve kapalı vaziyetteyken. Türkiye'ye gelen seride yoktur belki
Yok dostum asus tuf VG249Q'dan bahsediyorum ben.

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,656
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Manzara çakma HDR modu gibi bir şey. Siyahları fazla doygun, renkleri daha kontrastlı veriyor sen de en net oymuş gibi görüyorsun. Ben de bayağı bir süre sRGB'ye alışamadım ama en doğru rengi halbuki o veriyor :>
Kanka ama ekran daha parlak ve net duruyor kafam karıştı ben akp ye oy vericem

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
anıl yılmaz
kanka monitörü curved olanınını kullanıyorum monitör benim kullandıgım 165 hz va panel senin ki ips panel renklerin daha da guzel olacagını düşünüyorum piyasada alınacak güzel monitörlerden şimdiden güle güle kullan amazondan veya itopya vb yerlerden almanı öneririm cünkü bazı yerlere ölü piksel vs hz sorunları cıktıgında gidip değiştiremiyorsun cünkü magazası yok n11 gitti gidiyor gibi yerlerden alma yani demek istedigim güle güle kullan.
144hz almak için hdmi ile mi dp ile mi bağlamam gerek kasaya?

Fradue

80+

mesete

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mehmet Ertürk
144hz almak için hdmi ile mi dp ile mi bağlamam gerek kasaya?
Monitör HDMI kablosuyla 144Hz destekliyor. DP ve HDMI fark etmiyor bu monitörde. Aralarında sadece 1 tane fark var o da Nvidia GPU varsa Gsync çalışması için DP kullanmak gerekiyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
anıl yılmaz
Monitör HDMI kablosuyla 144Hz destekliyor. DP ve HDMI fark etmiyor bu monitörde. Aralarında sadece 1 tane fark var o da Nvidia GPU varsa Gsync çalışması için DP kullanmak gerekiyor.
Yok ekran kartım AMD. Monitörün şuanda kaç hz'de çalıştığını nasıl görebilirim? Tam olarak bilmiyorum.

mesete

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mehmet Ertürk
Yok ekran kartım AMD. Monitörün şuanda kaç hz'de çalıştığını nasıl görebilirim? Tam olarak bilmiyorum.

Buradan baktığın zaman 144hz görebiliyorsan çalışıyor demektir

Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Bünyamin Yiğit
Ben de öyle düşünüyorum amazon bu konularda biraz daha hızlı yardımcı oluyolar amazondan almayı düşünüyorum.
Bence amazondan alma ben aldim ölü piksel çıktı değişim istedim monitör ellerine geçti 2 gün sonra ancak yeniyi yolladılar oda bakalım ne zaman gelecek Perşembe diyor ya inşallah daha erken gelir Hepsiburada olsa daha hızlı çözülür du bence ya para iadesi isteyip başka yerden alabilirdim ama kredi kartimin hesap kesimi geldiği için ben değişim istedim

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
anıl yılmaz
Bence amazondan alma ben aldim ölü piksel çıktı değişim istedim monitör ellerine geçti 2 gün sonra ancak yeniyi yolladılar oda bakalım ne zaman gelecek Perşembe diyor ya inşallah daha erken gelir Hepsiburada olsa daha hızlı çözülür du bence ya para iadesi isteyip başka yerden alabilirdim ama kredi kartimin hesap kesimi geldiği için ben değişim istedim
Amazondan alıcaktım alıcağım gün stok bitti. Hepsiburada'dan aldım. Daha gelmedi umarım ölü piksel vs olmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Buradan baktığın zaman 144hz görebiliyorsan çalışıyor demektir
Orada 144hz gösterip reelde göstermeme gibi bir durum olabilir mi? Yani seçenekte 144hz ama bana gösterdiği reel 120hz gibi.

mesete

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mehmet Ertürk
Amazondan alıcaktım alıcağım gün stok bitti. Hepsiburada'dan aldım. Daha gelmedi umarım ölü piksel vs olmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Orada 144hz gösterip reelde göstermeme gibi bir durum olabilir mi? Yani seçenekte 144hz ama bana gösterdiği reel 120hz gibi.
Olmaz hocam. Gösteriyorsa 144'tür

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
anıl yılmaz
Olmaz hocam. Gösteriyorsa 144'tür
Hocam monitör geldi. Yeni aldığım kasa gelmedi henüz ben de eski laptopa taktım hdmi ile. 120hz gösteriyor. Acaba laptopa bağladığım için mi yoksa dp kablosu almalı mıyım 144hz olması için?

mesete

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mehmet Ertürk
Hocam monitör geldi. Yeni aldığım kasa gelmedi henüz ben de eski laptopa taktım hdmi ile. 120hz gösteriyor. Acaba laptopa bağladığım için mi yoksa dp kablosu almalı mıyım 144hz olması için?
Laptopla alakalı olabilir. Kasa gelmeden almayın bence. Laptopın HDMI portunun değerlerini araştırın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,671
Üyeler
149,251
Son üye
ahekwhejwhbd
Top Bottom