Neler Yeni

Asus TUF Gaming VG249Q 3600 ₺ alınır mı?

Yphen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
515
İsim
Hazer
Dostlar selamlar araştıra araştıra bulduğum kullanıcı incelemelerini ve videolarını izleyerek iyi olarak gördüğüm bu monitör sizce alınır mı fiyatını hak ediyor mu yardımcı olursanız çok sevinirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Hamza Kılıç
Instagram
@hamza_kilic_55
Dostlar selamlar araştıra araştıra bulduğum kullanıcı incelemelerini ve videolarını izleyerek iyi olarak gördüğüm bu monitör sizce alınır mı fiyatını hak ediyor mu yardımcı olursanız çok sevinirim.
Bu kaçıncı konu açman aynı benim gibi içine tam sinmiyo insanin

Nega

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
402
İsim
Eren Öztürk
Alınır, güzel bir monitör fakat TUF serilerinde ölü piksel ile gelme oranı biraz daha yüksek. Amazonda o fiyattaydı sanırsam amazondan alcağın için sıkıntı iadede sıkıntı olmaz zaten. Altenatif olarak şunlara da bakabilirsin;

Yphen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
515
İsim
Hazer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu kaçıncı konu açman aynı benim gibi içine tam sinmiyo insanin
Önerilen tüm monitörlere ghosting ölü pixelli dediler bende bütçe çıkardım bunu bulabildim en azından elimde alınabilecek bir monitor var şuan gene de sorayım dedim.
Alınır, güzel bir monitör fakat TUF serilerinde ölü piksel ile gelme oranı biraz daha yüksek. Amazonda o fiyattaydı sanırsam amazondan alcağın için sıkıntı iadede sıkıntı olmaz zaten. Altenatif olarak şunlara da bakabilirsin;

Teşekkürler hocam bilgi ve öneriler için.

• Beğen
Reaksiyonlar: Nega

NightWish2434

80+ Silver
Pivot lazım değilse v249q1a daha iyi 3100₺

Nega

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
402
İsim
Eren Öztürk
O monitör de çok fazla ghosting ve ölü pixel olduğunu söylüyorlar hocam?
VG249Q her türlü daha iyi hocam, sadece pivot ve hoparlör olduğundan değil diğer yönlerden de daha iyi

Nega

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
402
İsim
Eren Öztürk
Anladım hocam.

Evet bende araştırdım gerçekten iyi monitör.
İngilizcen varsa techless youtube kanalına bakabilirsin, hem monitörleri inceliyor hemde aldığında yapabilceğin en iyi renk/hız vs. ayarlarını gösteriyor

alsldalk334

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
Mertsoyanlı32

Yphen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
515
İsim
Hazer
İngilizcen varsa techless youtube kanalına bakabilirsin, hem monitörleri inceliyor hemde aldığında yapabilceğin en iyi renk/hız vs. ayarlarını gösteriyor
Var hocam bakayım teşekkür ederim öneri için.

• Beğen
Reaksiyonlar: Nega
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Hamza Kılıç
Instagram
@hamza_kilic_55
Var hocam bakayım teşekkür ederim öneri için.
Ben bunu aldım h.o mu g.o mu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben bunu aldım h.o mu g.o mu
Şoktaki monitorü alicaktım butceyi zorlayip 1ms gtg 350cd asansör mekanizmalı farka deyeceğini düşündüm

Top Bottom