Neler Yeni

Asus TUF Gaming VG249Q1R 23.8 İade Etmelimiyim?

lillagol37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Yasin
Merhabalar, bu ürünü incehesap üzerinden satın aldım ayın 4'ünde geldi.
1 adet ölü piksel ve İPS Glow var, ölü pikseli kafaya taktım sadece de bu ürünü iade etmelimiyim 1475TL'ye satın almıştım.
Ve iade etmek istesem nasıl bir mesaj yazmalıyım?
ve iade eden arkadaşlar varsa kaç gün içerisinde tamamlandı işleminiz?
ürün geldiğinden beri hafta sonlarıda dahil oluyor değil mi bugün iade etmesem daha iade edemem bugün son günüm mü oluyor?

Dahası  
Reaksiyon skoru
297
İsim
Eren ENGİN
1 adet ölü piksel ve İPS Glow var, ölü pikseli kafaya taktım sadece de bu ürünü iade etmelimiyim 1475TL'ye satın almıştım.
ürün geldiğinden beri hafta sonlarıda dahil oluyor değil mi bugün iade etmesem daha iade edemem bugün son günüm mü oluyor?
Ölü pikselden dolayı iade edebilirsin IPS Glow genel bir problem zaten ama ölü piksele garantisi olması lazım sonuçta ASUS gibi bi marka

lillagol37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Yasin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Not; kutuyu açarken kitleme ağzının en sağ tarafı biraz hasar gördü tam kitlenmiyor sorun olur mu?

memet38

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
mehmet bülbül
1 piksel ekranın ortalarındaysa iade et ama sol çeyrekte falan kalıyorsa uygunada almışsın ben olsam iade etmezdim

lillagol37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Yasin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ölü pikselden dolayı iade edebilirsin IPS Glow genel bir problem zaten ama ölü piksele garantisi olması lazım sonuçta ASUS gibi bi marka
Ayın 4'ünde geldi ürün bugün ettim ettim edemedim paket değil mi?
ve birazdan versem kargodaki süre iade süresine yansıtıp kabul etmemezlik yapmazlar değil mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

1 piksel ekranın ortalarındaysa iade et ama sol çeyrekte falan kalıyorsa uygunada almışsın ben olsam iade etmezdim
sağ üst de kalıyor tek korkum bu pikselin diğer pikselleri bozup çoğalması 100-200 verip AOC almayı düşünüyorum.
İade ettiniz mi hiç ürün kaç gün içinde iade edip paranızı aldınız?
kargodaki süre kesiliyor mu iade süresinden sıkıntı olur mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
297
İsim
Eren ENGİN
Ayın 4'ünde geldi ürün bugün ettim ettim edemedim paket değil mi?
ve birazdan versem kargodaki süre iade süresine yansıtıp kabul etmemezlik yapmazlar değil mi?
Kabul etmemezlik yapmamalılar ve yapamazlar hiç bir şekilde , satın aldığınız yer mahalle esnafı değil eğer yaparlarsa Tüketici Haklarına başvuruda bulunursun

erny

80+ Bronze
En altta bir ölü pixel var yeni aldığım monitör de. Yaklaşık 1 saat video izledim beni rahatsız etmedi. Geri göndermekle ugrasmalimiyim sence?

Dahası  
Reaksiyon skoru
297
İsim
Eren ENGİN
En altta bir ölü pixel var yeni aldığım monitör de. Yaklaşık 1 saat video izledim beni rahatsız etmedi. Geri göndermekle ugrasmalimiyim sence?
İade etmeni öneririm ben monitörü aldığım gibi ekran testlerine soktum 1-2 saat boyunca bembeyaz ekranda bıraktım ölü piksel çıkarsa da her an kargoya geri götürüp iade işlemi başlatacaktım bence iade et ya da değişim iste

lillagol37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Yasin
İade etmeni öneririm ben monitörü aldığım gibi ekran testlerine soktum 1-2 saat boyunca bembeyaz ekranda bıraktım ölü piksel çıkarsa da her an kargoya geri götürüp iade işlemi başlatacaktım bence iade et ya da değişim iste
beğenmediğimden iade ediyorum yazsam sorun olur mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
297
İsim
Eren ENGİN

lillagol37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Yasin
Ölü piksel çıktı yaz direkt
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hatta istersen önce müşteri hizmetleri ile konuş ondan sonra iade işlemi başlat malum ince hesabın ne yapacağı belli olmaz
Bu monitör gelince üstüne etiket takıyorlarya sağına soluna yapışkanlı onu takmam gerekmez herhalde değil mi yapışkanlığı gitmiş zaten?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
906,873
Üyeler
140,711
Son üye
Eko_Ekoo
Top Bottom