Neler Yeni

Asus TUF Gaming VG24VQE alınır mı

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Bu fiyata IPS bulunurmu bilmiyorum ama alınır gibi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Semih Özden
Merhaba beyler
https://www.hepsiburada.com/asus-tu...CH?magaza=Sepetist&url_src=and-product-detail bu monitörü almayı düşünüyorum sizin düşünceleriniz neler acaba ?
Brom bende ekte koyduğum monitörü aldım hemen hemen aynı fakat ghosting var bende. Bana kalırsa tn veya ıps panel tercih et.

Servet ünal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
211
İsim
Servet
Instagram
Servet._.unal
Steam
1524131080
Discord
servetunal
Brom bende ekte koyduğum monitörü aldım hemen hemen aynı fakat ghosting var bende. Bana kalırsa tn veya ıps panel tercih et.

Bende bu monitörü düşünüyorum ghosting tam olarak ne ve aşırı kötü birşeymi

AggY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
umut
Merhaba beyler
https://www.hepsiburada.com/asus-tu...CH?magaza=Sepetist&url_src=and-product-detail bu monitörü almayı düşünüyorum sizin düşünceleriniz neler acaba ?
indirim varken bunlara bakabilirsin aoc olanı verdim sipariş ben

Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Semih Özden
İnternetten bakabilirsin benim için çok sıkıntı değil ama hoş birşeyde değil :) Bu arada senin yerinde olsam yukarda arkadaşın attığı gigabayte'ı kaçırmazdım.

Servet ünal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
211
İsim
Servet
Instagram
Servet._.unal
Steam
1524131080
Discord
servetunal
İnternetten bakabilirsin benim için çok sıkıntı değil ama hoş birşeyde değil :) Bu arada senin yerinde olsam yukarda arkadaşın attığı gigabayte'ı kaçırmazdım.
Ya ben vatandan almak istiyorum tek nedeni deneyip almak ölü piksel falan çıkarsa sıkıntı

Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Semih Özden
Ya ben vatandan almak istiyorum tek nedeni deneyip almak ölü piksel falan çıkarsa sıkıntı
Bende vatandan aldım bu arada. E haklısın tabii monitör almak diğerlerine göre biraz daha sıkıntılı. O zaman şu tavsiyeyi verebilirim benim monitörden al ama 15 gün içerisinde ghosting varsa geri git iade et. Ben 15 günü geçirdiğim için edemedim :). Garantiye yollayacağım ama 1 ay monitörsüz kalmak istemiyorum suan

Servet ünal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
211
İsim
Servet
Instagram
Servet._.unal
Steam
1524131080
Discord
servetunal
Bende vatandan aldım bu arada. E haklısın tabii monitör almak diğerlerine göre biraz daha sıkıntılı. O zaman şu tavsiyeyi verebilirim benim monitörden al ama 15 gün içerisinde ghosting varsa geri git iade et. Ben 15 günü geçirdiğim için edemedim :). Garantiye yollayacağım ama 1 ay monitörsüz kalmak istemiyorum suan
Ghosting i tam olarak bilmiyorum ama 15 gün içinde direkt iade alırlarmı bide taksitle alacam para yatırması nasıl olur

AggY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
umut
hocam va panele 4100 istemiş attıklarım ips buna 10 basarlar itopyada taksit fırsatıda var yaşadığın şehirde itopya mağazası varsa ordanda kontrol edip alabilirsin yoksada yinede intten alınır asus yerine

Top Bottom