Neler Yeni

Yardım Asus tuf bu monitör alınır mı

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,338
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Bana görede sen büyük boş yapıyorsun. Fps oyuncusu sırf ayak yüzünden VA panel monitör alacak, hata yapmasın diye fikir veriyorum.
Yazmış yukarı bak tahmin ettiğim gibi mouse çarpıyor vahiyle masayı mı genişleteleim

Can...

80+ Platinum
Her markanın V ayak yapısı aynı olmuyor. AOC malzeme kalitesi iyi değil. Attığım asus monitör sallanmıyor dediğiniz gibi. Forumda çok kullanıcısı olan bu monitörede bakabilirsin. İncelemeleri de çok var bakabilirsin.
Hocam olay sallaması değil sallanmiyo zaten de ayaklar geniş bu tarz ayağa bulaşmam görüntüsünden bana uymadığı belli arası oldukça dar olmalı ki alayım o monitörü internet kafelerde çok var o attığım tüf olanın düzü bulamadım bulsam onu alcam direkt

ImAngryDJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,304
İsim
Çağatay
Yazmış yukarı bak tahmin ettiğim gibi mouse çarpıyor vahiyle masayı mı genişleteleim
Ayakların kapladığı alan hemen hemen aynı masa üstünde. Çarpma da sallanma olursa olur. Yer yoksa vesa alır kullanır ama 2.monitör yapacağını söylediğine göre masada yer var gibi ne dersin ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam olay sallaması değil sallanmiyo zaten de ayaklar geniş bu tarz ayağa bulaşmam görüntüsünden bana uymadığı belli arası oldukça dar olmalı ki alayım o monitörü internet kafelerde çok var o attığım tüf olanın düzü bulamadım bulsam onu alcam direk
Bütçen varsa vesa stand alıp kullan. Fps oyuncusu olarak VA panel alırsan çok sıkıntı çekersin bilgin olsun.

Can...

80+ Platinum
Ayakların kapladığı alan hemen hemen aynı masa üstünde. Çarpma da sallanma olursa olur. Yer yoksa vesa alır kullanır ama 2.monitör yapacağını söylediğine göre masada yer var gibi ne dersin ?
Kasayı alıp yerine koyacağım hocam dik duracak ztn geniş olduğu için o yüzden ekran küçük olsa aparat alcam takcam

Bütçen varsa vesa stand alıp kullan. Fps oyuncusu olarak VA panel alırsan çok sıkıntı çekersin bilgin olsun.
Hocam monitör küçük olsa öyle alacaktım da büyük geliyor masa küçük olduğu için bu Asus'un modelinin düz olan aynı ayakta modeli vardı bütçeye takılma hocam 6ya kadar yolu var ben uygun geldi diye attım

ImAngryDJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,304
İsim
Çağatay
Kasayı alıp yerine koyacağım hocam dik duracak ztn geniş olduğu için o yüzden ekran küçük olsa aparat alcam takcam

Hocam monitör küçük olsa öyle alacaktım da büyük geliyor masa küçük olduğu için bu Asus'un modelinin düz olan aynı ayakta modeli vardı bütçeye takılma hocam 6ya kadar yolu var ben uygun geldi diye attım
O zaman bir tane vesa stand al hocam keyfine bak ayak derdinden kurtul hemde istediğin gibi hareket ettir.

Can...

80+ Platinum

Can...

80+ Platinum

Salihayaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Salih Ayaz
Tavsiye ederim gayet güzel bir mönitör