Neler Yeni

Yardım Asus Tuf Garantisi Kasa Açınca Bozuluyormu ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Taha
Arkadaşlar elimde asus tuf rtx4050 serisi bir laptop, var ve bu cihaza ram ve ssd takviyesi yapmayı planlıyorum, fakat kasayı açtığımda garanti kapsamına çıkıp çıkmayacağına dair kesin bir bilgi bulamadım daha önceden desteğe soran varmı. Haftasonu olduğu için destek geri dönüş yapmadı.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

Livaković

80+ Silver
Arkadaşlar elimde asus tuf rtx4050 serisi bir laptop, var ve bu cihaza ram ve ssd takviyesi yapmayı planlıyorum, fakat kasayı açtığımda garanti kapsamına çıkıp çıkmayacağına dair kesin bir bilgi bulamadım daha önceden desteğe soran varmı. Haftasonu olduğu için destek geri dönüş yapmadı.

Zarar vermediğin sürece garantisi bozulmuyor kesin bilgi

TİTAN.

80+ Platinum

Bozulmaz pardon biraz erken yazmışım :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Taha
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bozulmaz pardon biraz erken yazmışım :D
biraz öyle oldu ya 😁
ram yükseltmesi kesinlikle yapılması gereken bir laptopmuş büyük ihtimalle windows 11 yüzünden çok fazla ram tüketiyor. Yükseltince oyunlardaki takılmalarda ortadan kalktı, ısınma sorunu olmasa çok güzel laptop.

TİTAN.

80+ Platinum
biraz öyle oldu ya 😁
ram yükseltmesi kesinlikle yapılması gereken bir laptopmuş büyük ihtimalle windows 11 yüzünden çok fazla ram tüketiyor. Yükseltince oyunlardaki takılmalarda ortadan kalktı, ısınma sorunu olmasa çok güzel laptop.
Isınma sorunu mu ?
Hangi sıcaklıklara çıkıyor ?
İlerde 32gb isteyecektir ve ssd yükseltmesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Taha
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Isınma sorunu mu ?
Hangi sıcaklıklara çıkıyor ?
İlerde 32gb isteyecektir ve ssd yükseltmesi
1 sene kadar idare etsin yeter ufak işlerimi bile yapamaz hale geldim.
98 dereceleri gördüm haliyle fanlarda cayır cayır çalışıyor turbo modda kullanılamaz derecede bir sesi var o yüzden stabil ya performans modunda ya da silent modda kullanıyorum. alışık olduğum için çok rahatsız etmiyor ama ufaktan göze batıyor tabi.

TİTAN.

80+ Platinum
1 sene kadar idare etsin yeter ufak işlerimi bile yapamaz hale geldim.
98 dereceleri gördüm haliyle fanlarda cayır cayır çalışıyor turbo modda kullanılamaz derecede bir sesi var o yüzden stabil ya performans modunda ya da silent modda kullanıyorum. alışık olduğum için çok rahatsız etmiyor ama ufaktan göze batıyor tabi.
İlginç ısınmayan bir kasa olarak geçerdi forumda not edildi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,137
Üyeler
154,185
Son üye
Nixist
Top Bottom