Neler Yeni

Asus Tuf H1 Wireless Kulaklık Şarj Sorunu

Jossicez

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Batuhan
Selamlar, Asus Tuf H1 Wireless modelini 1 aydan fazladır kullanıyorum kalite olarak hiçbir sıkıntım yok ama sarj konusunda sorunum var. Asus'un programı olan Armoury Crate programında kulaklığın sarj yüzdesini göremiyorum. Önceden sarj olma süresi çok uzun geliyordu %25'den %100 olması için 5-6 saat sarja takmam gerekiyordu. Son güncelleme ile birlikte kulaklığımın sarj yüzdesi %25'den yukarı çıkmıyor. Kulaklık sarj oluyor ama belli bir süre sarj ettikten sonra uzun zaman kullanabiliyorum. Bu kulaklığı kullanan arkadaşlar böyle bir sorunla karşılaşıyor mu? Yoksa garantiye vermem gerekir mi? Lütfen yardımcı olun.

Yaren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yaren sıla
merhaba bende kullanıyorum kulaklığı. Bugün 25den zar zor 75 e kadar çıkarttım. asusa mail atmıştım bakalım 2 güne cevap verirlermiş geri dönüş olursa seni de bilgilendiririm

Yaren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yaren sıla
merhaba bende kullanıyorum kulaklığı. Bugün 25den zar zor 75 e kadar çıkarttım. asusa mail atmıştım bakalım 2 güne cevap verirlermiş geri dönüş olursa seni de bilgilendiririm
canlı destek aksesuarlara bakmıyormuş garantiye gönder ya da aldığın yere götür diyorlar

Top Bottom