Neler Yeni

Yardım Asus Tuf Laptop Arizasini Servi̇s Kabul Etmi̇yor

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,168
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
maksimum THH den onarım kararı çıkar. Ama dediğim gibi sorun görmeleri lazım.
Senin durumunda da sorun pump out falan olabilir. yada yaz sıcakları yüzünden sorun yaşıyor olabilirsin. Tavsiyem bir süre cihazın turbo boosutun kapatarak kullan. Bakalım ısınma sorunu kare düşmesi hala yaşayacak mısın. Eğer idda ettiğin sorun cidden varsa her clock hızında yaşanmalı yükte.

Farex

80+ Bronze
maksimum THH den onarım kararı çıkar. Ama dediğim gibi sorun görmeleri lazım.
Senin durumunda da sorun pump out falan olabilir. yada yaz sıcakları yüzünden sorun yaşıyor olabilirsin. Tavsiyem bir süre cihazın turbo boosutun kapatarak kullan. Bakalım ısınma sorunu kare düşmesi hala yaşayacak mısın. Eğer idda ettiğin sorun cidden varsa her clock hızında yaşanmalı yükte.
Ya cihazın anakartı değişmiş soğutucu blokları değişmiş ssd değişmiş memnun değilim hala sorunlu cihaz ona rağmen mi onarım çıkar onarımı reddediyor yapılacak bir şey yok diyor zaten yetkili servisi ayrıca o wifi anten kabloları ezilmiş inşallah firma bana suç atmaz o konuda.

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,168
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,168
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,168
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything

Farex

80+ Bronze
Yapmaları lazım, kalite kontrol standartları vs vs, kanıt yükü onlarda.
kayıt verilerinin olmadığını söyledi öyle bir şey yok maalesef güvenlik kameraları mevcut fakat her ay siliniyor sadece son 1 aylık kayıtlar mevcut dedi ve ben bu işlemleri çok önceden yaptrıdım en az 6-7 ay var.

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,168
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
kayıt verilerinin olmadığını söyledi öyle bir şey yok maalesef güvenlik kameraları mevcut fakat her ay siliniyor sadece son 1 aylık kayıtlar mevcut dedi ve ben bu işlemleri çok önceden yaptrıdım en az 6-7 ay var.
çok geç kalmışsın, erken yapsan cihaz değişirdi.

Farex

80+ Bronze
çok geç kalmışsın, erken yapsan cihaz değişirdi.
bunu ben nereden bilebilirdim ki işte geçen gün bakımını yapmak için macun yenilemek için açarken farkettim öbür türlü içini açıp kontrol etmem gerekeceğini sanmıyorum olmaması gereken bişi neticede valla bilmiyorum tatil dönüşünden sonra gidicem artık olursa olur olmazsa olmaz

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,168
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
Alt kapağı açmakla garanti bozulmaz. Evet inceleyecektiniz. Çok geç kalmışsınız.
görevim mi? Cihazın garanti dışı kalır diyorlardı her servisten dönüşü içini açıp incelicek miydim ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
941,117
Üyeler
148,001
Son üye
ssinanyuksel
Top Bottom