Neler Yeni

Çözüldü✓ ASUS VG258 ayarlara erişememe sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet
Arkadaşlar ben bugün yeni bir monitör aldım. Dükkanda test ettim hiçbir sorunu yoktu. Eve gelip monitörü açtığımda, monitörün ayar ekranında bazı özelliklerin kilitli olduğunu gördüm. Ne yaparsam yapayım o özelliklere ulaşamadım. Mesela "Parlaklık" sekmesine ulaşabiliyorum ama "Kontrast" sekmesine ulaşamıyorum. Bunun çözümü nedir ?

WhatsApp Image 2024-01-30 at 21.02.49.jpeg

weiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
mehmet
knk aynı monitör bende de var monitör yarış modundayken bende de bazıları kitli modu sinema modu yapıp dene sınema modunda bende hepsı acık oluyor + bu monitörde en iyi mod sinema modu renkler vs filan olsun en iyisi sinema modunda o yüzden sinema modunda kullanmanı öneririm
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar ben bugün yeni bir monitör aldım. Dükkanda test ettim hiçbir sorunu yoktu. Eve gelip monitörü açtığımda, monitörün ayar ekranında bazı özelliklerin kilitli olduğunu gördüm. Ne yaparsam yapayım o özelliklere ulaşamadım. Mesela "Parlaklık" sekmesine ulaşabiliyorum ama "Kontrast" sekmesine ulaşamıyorum. Bunun çözümü nedir ?

Alıntıyı görüntüle

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
knk aynı monitör bende de var monitör yarış modundayken bende de bazıları kitli modu sinema modu yapıp dene sınema modunda bende hepsı acık oluyor + bu monitörde en iyi mod sinema modu renkler vs filan olsun en iyisi sinema modunda o yüzden sinema modunda kullanmanı öneririm
modlar arası geçiş bile yapamıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet

Ekler

• d04590b7-868d-4a02-9cd0-7a1f13f44d34.jpg
    d04590b7-868d-4a02-9cd0-7a1f13f44d34.jpg
    405.2 KB · Hit: 21

weiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
mehmet
güç göstergesini aç, tuş kilidini ve güç tuşu kilidini kapalı yap

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet
güç göstergesini aç, tuş kilidini ve güç tuşu kilidini kapalı yap
bunları nasıl açıp kapatacağım. Kapalı olan yerlere ulaşamıyorum joystick kapalı olanları pas geçip altındaki kategoriye gidiyor

ÇÖZÜLDÜ : güc modu tasarrfutaymış onu kapatınca her şeye erişimim oldu

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
982,736
Üyeler
155,468
Son üye
metin1881