Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Asus VG259QM 24.5 280Hz 1ms IPS monitör 8000₺

8k satsa yine iyi, 9-10k'ya daha iyisini bulabiliriz, bütçen ne her şey dahil ?
7.5 k osistem kaç k ederki hocam her şey dahil kfgli zaten çocuğun arkadaşta dedi bencede o kadar etmez diye satmicağı için ulaşmak için yükselttim fiyatı ilk 5 k teklif etmiştim her şey dahil maks 8k zorlarım

Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
The End
ELMB özelliği de var diye aldım ama açmıyorum, incelemelerde bu kadar kalitenin düşeceğini vurgulamıyorlar, parlaklık yarı yarıya düşüyor, kalite ortadan kalkıyor resmen. Öyle tanıtımdaki gibide bir artısını görmedim 240hz düşüyor elmb açınca. 280hz olarak kullanıyorum pişman değilim, zowienin dyac+ özelliği gibi yapmışlar sözde ama pek başarabildiklerini düşünmüyorum. elmb dışında çok kaliteli keyifle kullanıyorum, Ben tebilon sitesinden aldım siz almayın. 1 adet ekranın ortasında ölü pixel var şükür ki gözüme gelmiyor beyaz ekran dışında, iade değişim almıyorlar. Amazon gibi yerlerden alın 5 ölü pixel garantisi felan bakmaz iade şansınız yüksek olur. Bu modelde çok fazla ölü pixel geri bildirimi var alırken dikkat edin. Ghosting yok gibi bişey çok akıcı. 360hz lerin çoğu şuan kağıt üstünde iyi bence alınmaz hiçbiri.

Ultracı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Rıfat Avcı
Ben de kullanıyorum bu monitörü Alienware 360 hz ve Asus rog 360 hz denedim 280 hz ile arada fark yok varsa da ben hissetmedim. Normalde gözlerim çok hassastır.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
981,155
Üyeler
155,215
Son üye
Kingman’