Neler Yeni

❌İndirim Bitti! ASUS VG27AQ TUF 27" IPS/ 2560X1440/ 165HZ/ 5499 TL

sertberg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Erhan Erhan
Kaç oldu siparişleri iptal ediyorlar, özür yok, neden iptal ettikleri hakkında bilgilendirme yok, web siteleri 2005'ten kalma gibi rezil. Koskoca media market mahalle bilgisayarcısı gibi kafasına göre takılıyor.

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,254
İsim
Kadir
Kaç oldu siparişleri iptal ediyorlar, özür yok, neden iptal ettikleri hakkında bilgilendirme yok, web siteleri 2005'ten kalma gibi rezil. Koskoca media market mahalle bilgisayarcısı gibi kafasına göre takılıyor.
Maalesef websitesi çok kötü ben de konuyu açmama rağmen baya sonra aldım. Benzer fırsat mutlaka gelir.

Wînd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
Metin Kardaş

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,254
İsim
Kadir
selam arkadaşlar ürün henüz eline ulaşmayan arkadaşlar varsa bilgilendirme yapayım. Ürün geldi model doğru outlet ürün kesinlikle değil sıfır kapalı kutu ürün geldi. Mediamarkt güzel paketlemiş ürünü şuan kullanıyorum.
Monitörün renk kalitesi çok başarılı VA panelden geçtiğimi hissettim renk kalitesi kendini belli ediyor şuan cinema modunda kullanıyorum.
Malzeme kalitesi iyi
Birebir aynı ürün farklı bir ürün gelmedi
Benim gördüğüm tek eksik monitörün yükseklik ayarı biraz kısa eski monitörümün yüksekliği daha fazlaydı.
Monitörün ayağı ayrıca masa da baya az yer kaplıyor eski monitörüm çok yer kaplıyordu
Mevcut kuru düşününce aldığıma memnunum alanların çoğu memnun kalacaktır.
7500 TL'yi hak etmez ama 5500 TL ye makul olduğunu düşünüyorum.

Wînd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
Metin Kardaş
Teslim aldım gayet iyi ürün

uknowpain

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Mertcan Özsucu
ürünü teslim aldım. sağlam bir şekilde sarılmıştı. pixel testi yaptım sorun yok, sıfır ürün. alan arkadaşlar iyi günlerde kullanmamız dileğiyle. İndirimi paylaşan arkadaşımada ayrıca teşekkür ederim.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,223
İsim
Kerem Çavuş
Benim monitör de geldi şu an ölü pikesl yok fakat ghosting konusunda emin olamadım sanki çok az da olsa var gibi veya açmam gereken ayarlar var mı hiçbir şeyi ellemedim

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,592
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Top Bottom