Neler Yeni

ATATÜRK SKANDALI !!! 🏆 GALATASARAY - FENERBAHÇE 🏆 SÜPER KUPA İPTAL !!!

melidoas6

80+ Silver
Sen birde yarın gör o Atatürk ten nemalanan sanatçıları nasıl demeçler vericekler hepsi en büyük Atatürkçü olucaklar.
Bu forumda geçmiş disneyin Atatürk le ilgili olan konularına da baktımda 3 konu gördüm 2 si 1 sayfa 3. süne 2 sayfa yazılmış bu forumda da baya Atatürkçü varmış !
Disney olayını yazmamın nedeni o yada bu ırkı yada düşünceyi savunmak değil sadece dün verilen tavizlerin bu şekilde sonuçları olur hatta bugün verilen tepkiler dün verilmediği ve sadece araplara verildiği için Türkler ırkçı diye bas bas bağırırlar ve bizler susturamayız.

Şunları yazarken gerçekten samimisin siyasetle futbol o kadar iç içe geçti ki ülkede at izi it izine iyice karıştı.
Ayrıca disney olayı siyasi değil bizzat ermenilerin Atatürk düşmanlığıydı.
Sen disney olayına siyasi diyorsan bugün yapılan olayda siyasi sonuçta 2 olayda Atatürk bağlantılı olay.
En azından futbol takımları bizim çakma oyuncular ve çakma Atatürkçüler gibi beni ilgilendirmiyor ülkelerin kavgası deyip geri çekilmedi.
Disney olayında herkes her konuya yazıp fikrini söylemek zorunda mı burada? İnsanlar farklı şekillerde tepki verebilirler. Ne o konu hakkında yazdım ne bu konu hakkında. Arkadaşlarımla konuşup eleştirdim. Parayla satılamayacak şeyler var... Ha bu arada desinler ırkçı eğer bu millet ırkçı olabilseydi andımız var olurdu, ülkede mülteciler bu kadar artmazdı. Bir insan kendi ülkesi dışında her yerde ırkçılığa maruz kalabilir buda normal bence.

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,042
İsim
Mehmet Yılmaz
Bi halt ye sonra istifa et bu da moda oldu iyice bence ağır ceza verilmeli bunu para için yaptılarsa yüklü miktarda para cezası verilsin

byhorozkentli

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,383
İsim
Deniz Bey
İlk yapılan sözleşme Herhangibir sorun yokmuş ki adamlar ne istiklal marşına ne statda bayrak poster vs bunları zaten kabul etmişler, bugun sabah sözleşme de olmayan işte barış ile ilgili pankart ile çıkmak ısınma formasında yine barış ile ilgili söz vs neyse işte bunlarla çıkmak istediğini iletmişler 100. Yılımız vs diyerek adamlarda bu son gün yapılan bu istekleri kabul etmemişler olay bundan çıkmış,madem 100. Yıl muhabbetine çok önem veriyorlardı neden oralara gidildi yada gidildi son gün ekstra bir şeyler daha yapmak istendi, kulüpler zaten gitmek istemiyordu gittiler ne yapsakta oynamasak kafasındalardı heralde böyle bi noktaya değinince olaylar patladı, yalan yanlış şeyler türedi yok istiklal marşı okuyamazsınız yok bilmem ne yani bilmiyorum Araplarla işim olmaz ama olayı çok çarpıltıldı gibi geliyor bana

Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
yağmur yıldırım
🏆 GALATASARAY - FENERBAHÇE 🏆 SÜPER KUPA MAÇ İPTAL EDİLDİ !!!

Suudi Arabistan Atatürk nefretinden dolayı sahada Atatürk posteri pankartı ve istiklal marşını okumayacaksınız dedi !

GS ve FB sahaya gelmedi maç iptal edildi !!!

ATATÜRK nefreti mi?

-nisay

80+ Bronze
İlk yapılan sözleşme Herhangibir sorun yokmuş ki adamlar ne istiklal marşına ne statda bayrak poster vs bunları zaten kabul etmişler, bugun sabah sözleşme de olmayan işte barış ile ilgili pankart ile çıkmak ısınma formasında yine barış ile ilgili söz vs neyse işte bunlarla çıkmak istediğini iletmişler 100. Yılımız vs diyerek adamlarda bu son gün yapılan bu istekleri kabul etmemişler olay bundan çıkmış,madem 100. Yıl muhabbetine çok önem veriyorlardı neden oralara gidildi yada gidildi son gün ekstra bir şeyler daha yapmak istendi, kulüpler zaten gitmek istemiyordu gittiler ne yapsakta oynamasak kafasındalardı heralde böyle bi noktaya değinince olaylar patladı, yalan yanlış şeyler türedi yok istiklal marşı okuyamazsınız yok bilmem ne yani bilmiyorum Araplarla işim olmaz ama olayı çok çarpıltıldı gibi geliyor bana
aynen öyle. adamlar bir gecede hem futbola hem devlete hem de devletin uluslararası ilişkilerine operasyon çektiler. olay istiklal marşı, bayrak, poster falan değil. sorumlu olanlar yargılanır inşallah diyeceğim ama hükumet kadroları da uyuyor mışıl mışıl. kemalistlere alan açıldı tam da seçim öncesi. vatancılık, atatürkçülük oynasınlar bakalım 1 2 ay. işleri güçleri provokasyon zaten. reis yemez ama bunları fena ödetir.

Son düzenleme:
aynen öyle. adamlar bir gecede hem futbola hem devlete hem de devletin uluslararası ilişkilerine operasyon çektiler. olay istiklal marşı, bayrak, poster falan değil. sorumlu olanlar yargılanır inşallah diyeceğim ama hükumet kadroları da uyuyor mışıl mışıl. kemalistlere alan açıldı tam da seçim öncesi. vatancılık, atatürkçülük oynasınlar bakalım 1 2 ay. işleri güçleri provokasyon zaten. reis yemez ama bunları fena ödetir.
Sen ne anlatıyon be abi be abla 🤡

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,946
İsim
tümen dağ
vatancılık, atatürkçülük oynasınlar bakalım 1 2 ay. işleri güçleri provokasyon zaten. reis yemez ama bunları fena ödetir.
1703901731901.png

Perze

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
ibrahim özcan
biraz az ahaber izle bünyeye zarar bu kadarı :D

jinxcarry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Tarım
Protokol kasım ayında imzalanmış arkadaşlar protokol imzalanırken klüplerin danışmanları da bizzat orada bulunmuş. Şimdi gelelim asıl meseleye neden bir allah kulu da çıkıp sormuyor güzel kardeşim protokolde her şey açık bu güne kadar aklın neredeydi madem böyle çekincelerin var neden imzaladın protokolü ? Kaybeden takım 2.2 milyon dolar kazanan takım 2.8 milyon dolar alıcak o an her şey harika dimi ? Şimdi bunun yaptırımı ne olucak ? Ödenen tazminat bizim cepten çıkıcak geçmiş olsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
170
İsim
Donald Trump
Yılmaz Özdil'in haksız çıktığını görmedim. 2 ay önce anlatmıştı suudilerin Atatürk ve Cumhuriyet düşmanlığından maçı almak istemelerini.

Perze

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
ibrahim özcan
ah bu arap sevici erdoğancılar yok mu bu erdoğancılar. yine şaşırtmıyor canlarını yediklerim :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
932,176
Üyeler
146,187
Son üye
Knotterson
Top Bottom