Neler Yeni

ATATÜRK SKANDALI !!! 🏆 GALATASARAY - FENERBAHÇE 🏆 SÜPER KUPA İPTAL !!!

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
439
İsim
Sinan İ.
Disney Atatürk filmini ermeni iftiralarıyla (Atatürk'ün soykırımcı olduğunu iddia ediyorlardı hala da ediyorlar) yayından kaldırdığında bu muhteşem! takımlarımızın gıkı çıkmıyordu. Ne koçdan ne ötekilerden Disneye gık eden görmedik. Bırak onu Atatürkçü geçinen çoğu yazar sanatçı gık etmediler paramız kesilir diye.

Ama gel şimdi poster açtık açamadık ayağına Atatürkçülük kasanları izle, gül. Arap'a gelince aslan kesilenler disneye gelince gık edemediler GIK!!!

Şimdi Yallah avrupaya.
Sen birde yarın gör o Atatürk ten nemalanan sanatçıları nasıl demeçler vericekler hepsi en büyük Atatürkçü olucaklar.
Bu forumda geçmiş disneyin Atatürk le ilgili olan konularına da baktımda 3 konu gördüm 2 si 1 sayfa 3. süne 2 sayfa yazılmış bu forumda da baya Atatürkçü varmış !
Disney olayını yazmamın nedeni o yada bu ırkı yada düşünceyi savunmak değil sadece dün verilen tavizlerin bu şekilde sonuçları olur hatta bugün verilen tepkiler dün verilmediği ve sadece araplara verildiği için Türkler ırkçı diye bas bas bağırırlar ve bizler susturamayız.
Birader Futbol takımlarını disney hakkında ilgilendiren nedir anlam veremedim? Disneye gelene kadar bin türlü olay var ama bu kulüpleri ilgilendirmez bunlar futbol takımı siyasi parti değil her konu hakkında açıklama bekleyemezsin. Bu akşam iki takımı da ilgilendiren tek konu vardı onun içinde yapılması gerekeni yaptılar.
Şunları yazarken gerçekten samimisin siyasetle futbol o kadar iç içe geçti ki ülkede at izi it izine iyice karıştı.
Ayrıca disney olayı siyasi değil bizzat ermenilerin Atatürk düşmanlığıydı.
Sen disney olayına siyasi diyorsan bugün yapılan olayda siyasi sonuçta 2 olayda Atatürk bağlantılı olay.
En azından futbol takımları bizim çakma oyuncular ve çakma Atatürkçüler gibi beni ilgilendirmiyor ülkelerin kavgası deyip geri çekilmedi.

Nevfel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Turhan Işık
Bak başladılar bile.

Disneye gıkı çıkmayanlar bak nasılda Atatürkçü olduklarını hatırladı. Çünki Arap üzerinden İslam'a saldırma fırsatı var. Gaye Atatürk değil gaye İslam'a Müslümanlara saldırmak. Yoksa bunların zerre umurunda değil Atatürk vs.

The Semih

80+ Silver
1703878605519.png

The Semih

80+ Silver
Yine yurt dışında tarih yazdık :D

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,936
İsim
uwu
Üstte bir arkadaş disney olunca mesaj sayısı az arap olunca İslam üzerine olunca konu uzuyormus daha Müslümanlar olarak Kur'an-ı Kerim'i bilmiyoruz ve bilmeyi sadece okumak sanıyoruz su araplarin Kur'an ı en hızlı okuma yarışması var ya onu okuyanlar ne dediklerini anlamıyorlar aynı şekil Tr de de hatim indirimler Kur'an okurlar ne yaptın Kur'an okudum ne anladın dersen öyle bakar asıl sorun okumak değil okuyoruz ama öğrenmiyoruz.
Konu fazla dışarı çıkmasın ben ırkçı bir insan değilim ama içimde bir arap şeyi var nasıl desem iç güdü olur ya ailem de bu durum yok ama ben ne zaman arap görsem direk aklıma modernlikten uzak, cahil , iline saygı duymayan ve en önemlisi ATATÜRK'E saygı duymaları geliyor tamam sevmeyebilirsin ama saygı duymak zorundasın.

Bu kadar yazdım ama araplasmış ve kendi benligini kaybetmeye yüz tutmuş bir Türkiye varken ne desem boş (istisnalar dışında)

Pala

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
600
İsim
Pala
Rezillik başka bir şey değil

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
439
İsim
Sinan İ.
Üstte bir arkadaş disney olunca mesaj sayısı az arap olunca İslam üzerine olunca konu uzuyormus daha Müslümanlar olarak Kur'an-ı Kerim'i bilmiyoruz ve bilmeyi sadece okumak sanıyoruz su araplarin Kur'an ı en hızlı okuma yarışması var ya onu okuyanlar ne dediklerini anlamıyorlar aynı şekil Tr de de hatim indirimler Kur'an okurlar ne yaptın Kur'an okudum ne anladın dersen öyle bakar asıl sorun okumak değil okuyoruz ama öğrenmiyoruz.
Konu fazla dışarı çıkmasın ben ırkçı bir insan değilim ama içimde bir arap şeyi var nasıl desem iç güdü olur ya ailem de bu durum yok ama ben ne zaman arap görsem direk aklıma modernlikten uzak, cahil , iline saygı duymayan ve en önemlisi ATATÜRK'E saygı duymaları geliyor tamam sevmeyebilirsin ama saygı duymak zorundasın.

Bu kadar yazdım ama araplasmış ve kendi benligini kaybetmeye yüz tutmuş bir Türkiye varken ne desem boş (istisnalar dışında)
Bu yazdıkların aslında tam olarak 2 yüzlü ve modernlik adı altında dünyaya aptalca şeyleri dikte eden batının yine bizim özellikle gençlerimize 'biz iyiyiz onlar kötü' diye sürekli verdikleri subliminal mesajlardan kaynaklanıyor.
Yıllarca Türkler deveye biniyor demeleri gibi...
Yanlış anlama o yada bu ırkı savunmuyorum sadece Türkler olarak bize en büyük kötülüğü hainliği yapan batıya karşı geçmişimizde yaşadıklarımızı unutuyoruz ve onların büyüyen düşmanlığını görmemezlikten geliyoruz. Örnek olarak Atatürk dizisini ermeniler azıcık bir baskıyla disney de engellerken ve dünya da hiç bir devletten yardım bulamazken sadece Türkiye den ses yükseldi o seside maalesef Atatürk düşmanı dediğiniz kişiler yükseltti ama sosyal medya da büyüyen arap düşmanlığı sayesinde şuan o dizide oynayanlar ve sesini çıkaramayanlar bile gör nasıl aslan kaplan kesilicek ve bu aslanlıkları kaplanlıkları cesaretlerinden yada Atatürkçülüklerinden değil moda olan arap düşmanlığı sayesinde yapabilicekler yani modaya ayak uydurup para kazanmaya devam edicekler ama sorsan en büyük Atatürkçüler onlardır.
Umarım bu tür üzücü ve onur kırıcı olaylar bize ibret olur ve dün susulan olayların bugün nasıl bir etkiye sahip olduğunu bu ülkenin gelecek nesli görür.

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,956
İsim
Sarp Yılmaz
🏆 GALATASARAY - FENERBAHÇE 🏆 SÜPER KUPA MAÇ İPTAL EDİLDİ !!!

Suudi Arabistan Atatürk nefretinden dolayı sahada Atatürk posteri pankartı ve istiklal marşını okumayacaksınız dedi !

GS ve FB sahaya gelmedi maç iptal edildi !!!

Galatasaray ve Fenerbahçe son derece güzel ve doğru bir hareket yapmışlar keza kulüp başkanları da öyle, bütün bunların sorumlusu arap sevdalısı hükümet ve TFF başkanı neyse ki istifa ettirildi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
932,178
Üyeler
146,187
Son üye
Knotterson
Top Bottom