Neler Yeni

atm paramı yuttu nasıl geri alabilirim

bişar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Bişar çeto akgül
geçenlerde incehesap gaming gecesi indirimlerinden bir hazır sistem almak istiyordum atmye gidip paranın bir kısmını(7800 tl) yatırdım sonra para ilave ve onaylıyorum seçenekleri çıktı ben de ya eksik para getirmişsem diye geri kalanını saydım ardından para ilave tuşuna bastım ancak karşıma çıkan ekran da işlemin zaman aşımına uğradığını ve hem paranın hem de kartımın atm tarafından el konulduğu yazıyordu paramı nasıl geri alabilirim (atm ptt atmsi ancak kart ziraat kartı)

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,044
İsim
BenRoboTdeğilİm
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, Kitaplar Ets2
müşteri hizmetlerini aramadın tabi atm başındayken şimdi foruma yazıyorsun

Pukiina

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Pukiina
geçenlerde incehesap gaming gecesi indirimlerinden bir hazır sistem almak istiyordum atmye gidip paranın bir kısmını(7800 tl) yatırdım sonra para ilave ve onaylıyorum seçenekleri çıktı ben de ya eksik para getirmişsem diye geri kalanını saydım ardından para ilave tuşuna bastım ancak karşıma çıkan ekran da işlemin zaman aşımına uğradığını ve hem paranın hem de kartımın atm tarafından el konulduğu yazıyordu paramı nasıl geri alabilirim (atm ptt atmsi ancak kart ziraat kartı)
Benzeri başımıza gelmişti ama bu durumda yapman gereken atm nin önünde hemen müşteri temsilcisini araman ve hangi gün hangi saatte işlem yaptığını harfi harfi söylemen gerek ek olarak bilgilerini de tabi. Daha sonra onlar zaten bilgiyi işleme alıyorlar ve atm nin güvenlik kamerasından teyit ediliyor ardından da para o hafta içerisinde yatmış oluyor hesabına.
Bizde böyle olmuştu
Banka(denizbank)

bişar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Bişar çeto akgül
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben müşteri hizmetleriyle ve şube müdürü ile konuştum PTT onay gelmesi gerektiğini söylüyor ama ziraat bankasına gidince zaten onay verilmiş olduğunu söylüyorlar ancak tekrar PTT ye gidince onayın sistemde gözükmediğini söylüyorlar ben de zaten müşteri hizmetlerini hemen orada aramam gerektiğini biliyorum ama yanımda telefon yoktu
Benzeri başımıza gelmişti ama bu durumda yapman gereken atm nin önünde hemen müşteri temsilcisini araman ve hangi gün hangi saatte işlem yaptığını harfi harfi söylemen gerek ek olarak bilgilerini de tabi. Daha sonra onlar zaten bilgiyi işleme alıyorlar ve atm nin güvenlik kamerasından teyit ediliyor ardından da para o hafta içerisinde yatmış oluyor hesabına.
Bizde böyle olmuştu
Banka(denizbank)

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ahmet Somay
Müşteri hizmetlerini arıyorsun sonrasında süreç başlıyor ATM belirli bir zaman diliminde sayılıyor ve doğrulanırsa ödeniyor.

bişar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Bişar çeto akgül
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Müşteri hizmetlerini arıyorsun sonrasında süreç başlıyor ATM belirli bir zaman diliminde sayılıyor ve doğrulanırsa ödeniyor.
Pazartesi sayılmış hatta fazla para onlarda ama vermiyorlar onay yok diye ziraate gidiyoruz biz zaten onay verdik gerisinin bizimle alakası yok tarzı bir geri dönüş aldım

Top Bottom