Neler Yeni

ATX 600W 80 PLUS PSU

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Kenan Kahraman
Arkadaşlar merhaba psu yetersizliğinden bilgisayarcıdan psu almaya gittim. Adam bana atx marka 80 plus psu önerdi 2000tl dedi benim anlamadığım şu internetten araştırmama rağmen bulamadım eğer bu markayı bilen varsa linkini atabilir mi ve bu marka psu güvenilir mi kaliteli mi

Bünyamina

80+ Gold
Arkadaşlar merhaba psu yetersizliğinden bilgisayarcıdan psu almaya gittim. Adam bana atx marka 80 plus psu önerdi 2000tl dedi benim anlamadığım şu internetten araştırmama rağmen bulamadım eğer bu markayı bilen varsa linkini atabilir mi ve bu marka psu güvenilir mi kaliteli mi
Böyle bir psu alabilirsin. Verimlilik anlamında iyi ve 700w.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Kenan Kahraman

byhorozkentli

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,461
İsim
Deniz Bey
ATX, güç kaynakları dahil olmak üzere bilgisayar bileşenlerinin uyumluluğunu ve güvenliğini sağlamak için kullanılan bir dizi standardı ifade eder. ATX PSU'lar, ATX anakartlar ve ATX kasalar ile sorunsuz bir şekilde çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

Bir marka olarak değil yani , netten çok daha iyi psu alırsın boşver bilgisayarcıyı,

Bünyamina

80+ Gold
Peki ATX marka psu varmı varsa güvenilir mi ve kaliteli mi
Attığım bu kaliteli zaten. Aradığın psu böyle bir şey zaten. High power kaliteli bir marka bilmiyorsan öğrenmiş olursun.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,400
Üyeler
154,225
Son üye
NIKLA
Top Bottom