Neler Yeni

Öneri ATX Anakart Önerisi istiyorum

milenix

80+ Gold
Fazla muhaliflik yapmak iyi değildir, ATX anakartın daha küçük anakartlara kıyasla daha konforlu olduğunu 10 kişiye sorsan 8 i söyler.
(Onun dışında performans farkı olmaz. -Sıcaklık dahil değildir-)
Ha? İyi de Gaming X v2 zaten ATX.

THANOS14

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Enes Ceylan
Fazla muhaliflik yapmak iyi değildir, ATX anakartın daha küçük anakartlara kıyasla daha konforlu olduğunu 10 kişiye sorsan 8 i söyler.
(Onun dışında performans farkı olmaz. -Sıcaklık dahil değildir-)
arkadaş gigabyte ve asus için demiş galiba atx ile micro atx demek istememiş

Rilroalpt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Eren Emirhan Tuner
Instagram
eren.emirhan_tuner
Steam
rilro59
Twitter
rilroalpt
Discord
Ril/Eren#2440
Ha? İyi de Gaming X v2 zaten ATX.
Marka farkından bahsediyorsak tabii ki markadan kaynaklı bir fark yok, bütçede sıkıntı varsa gönül rahatlığıyla alınabilir. MSI ın cart curt özelliklerini daha çok sevdim ondan bahsediyorum. Performans olarak vs aralarında hiçbir fark yok. (İşin gerçeği Gigabyte fanboyuyum ben zaten ihanet ediyorum :s)

milenix

80+ Gold
Marka farkından bahsediyorsak tabii ki markadan kaynaklı bir fark yok, bütçede sıkıntı varsa gönül rahatlığıyla alınabilir. MSI ın cart curt özelliklerini daha çok sevdim ondan bahsediyorum. Performans olarak vs aralarında hiçbir fark yok. (İşin gerçeği Gigabyte fanboyuyum ben zaten ihanet ediyorum :s)
Özellik bakımından farkı nerdeyse yok. Tek farkları Gaming X v2 3 tane PCie x1 slotu bulunduruyorken b550-a Pro 2 tane bulunduruyor ve Gaming X v2 4 tane SATA portu bulunduruyorken b550-a Pro 6 tane bulunduruyor. Yani ikisi aynı sayılır. Fiyat farkına aşırı aşırı gereksiz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,095
Üyeler
155,518
Son üye
cashflow
Top Bottom