Neler Yeni

Audi A5 3.0 Tdi alinir mi lütfen acil yardim

swetlion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Okan Coban
Merhabalar,
arabalardan cok fazla anladigim söylenemez. Audi A5 Sportback 3.0Tdi otomatik 180.000km de arac buldum ve almak istiyorum ancak kilometresinden dolayi tedirginim. Ben bu arabayi alsam kac km ye kadar kullanabilirim, tabii ki önceki sahiplerininde nasil kullandigi ile alakali ama ortalama bir Audi 3 litre motorun ömrü nedir bana ne tür tavsiyeler verebilirsiniz lütfen acil yardimci olursaniz sevinirim

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,367
İsim
Kerem Çavuş
Arkadaşımda audi a6 3.0 240hp var 2008 arabaya bindiğimde kilometresine inanmadım 400.000 de araba , sanki 50.000de gibiydi , bakımları düzgün yapıldıysa motorun sorun çıkarcağını sanmıyorum daha da fazlasına çok rahat götürür diye düşünüyorum , yalnız 200.000 ağır bakımı yaklaşmış o biraz masraflı olabilir haberin olsun

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,247
İsim
Selim
Merhabalar,
arabalardan cok fazla anladigim söylenemez. Audi A5 Sportback 3.0Tdi otomatik 180.000km de arac buldum ve almak istiyorum ancak kilometresinden dolayi tedirginim. Ben bu arabayi alsam kac km ye kadar kullanabilirim, tabii ki önceki sahiplerininde nasil kullandigi ile alakali ama ortalama bir Audi 3 litre motorun ömrü nedir bana ne tür tavsiyeler verebilirsiniz lütfen acil yardimci olursaniz sevinirim
Ağır bakımdan önce iteleme gibi görüyorum 👍 ayrıca muhallebi rezidans Exprestislerinden sonra sağlam esnaf audi ustasına gösterin mutlaka.

swetlion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Okan Coban
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ağır bakımdan önce iteleme gibi görüyorum 👍 ayrıca muhallebi rezidans Exprestislerinden sonra sağlam esnaf audi ustasına gösterin mutlaka.
Merhaba arac yurtdisinda, arabanin trafige cikis muayene izni 10. ayda sona eriyor ancak avusturyada sona erdikten sonra birdahaki muayneye 4 ay sonra sokabiliyorsunuz araci, araci almadan önce yeni muayene icin anlastik, muayenesini yenileyecegini ve frenleri komple deisecegeini söyledi, ekstradan ekspertize sokacagim arabayi ve araci bi firmadan aldigim icin otomatik 1 yil garantisi var, bu bilgilerden sonra agir bakimdan önce iteleme görüsünüz degisir mi ya da ayni mi kalir, fikrinizi belirttiginiz icin cok tesekkür ederim

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,247
İsim
Selim
Merhaba arac yurtdisinda, arabanin trafige cikis muayene izni 10. ayda sona eriyor ancak avusturyada sona erdikten sonra birdahaki muayneye 4 ay sonra sokabiliyorsunuz araci, araci almadan önce yeni muayene icin anlastik, muayenesini yenileyecegini ve frenleri komple deisecegeini söyledi, ekstradan ekspertize sokacagim arabayi ve araci bi firmadan aldigim icin otomatik 1 yil garantisi var, bu bilgilerden sonra agir bakimdan önce iteleme görüsünüz degisir mi ya da ayni mi kalir, fikrinizi belirttiginiz icin cok tesekkür ederim
Ozaman sorun yok tabii ama bir ustaya göstermenizi tavsiye ederim çünkü arabada km önemli ama bir o kadar da nerede sürdüğü önemli

Lympha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Mert Aksu
Merhabalar,
nasıl kullanıldığı önemli, araç 180k kmde eğer hor kullanıldıysa motor bitmiş olabilir, en iyisi bir conta testi,expertiz,bakım kontrolü vs. yaptırıp çıkarıcsğı masrafa göre alınabilir

Top Bottom