Neler Yeni

Yardım autocad ve çizim yapabileceğim laptop bakıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Muhammed Selim
konuda belirttiğim gibi arkadaşlar uygun yollu laptop bakıyorum önerilerinizi bekliyorum.

Ciri

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
32,555
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, PC Oyunları
autocad ağır bir program değil laptop almadan önce arkadaşımın 10 yıllık lenovo laptopunu kullanmıştım 2 ay hiç de sorun çıkarmadı. Ekran kartı dahili olmayan herhangi bir laptop iş görür ama mühendislik öğrencisi vs. ise ansys altair catia solid falan kullanacaksa iş değişir tabi

Farex

80+ Silver
konuda belirttiğim gibi arkadaşlar uygun yollu laptop bakıyorum önerilerinizi bekliyorum.
Kardeşim yani ben yazılım için yapay zeka sistem kodlamasını yapmak için bir bilgisayar aldım 130-140 bin tl çizim için sketch up mesela biraz kapasiteli bir bilgisayar alman lazım minimum 4070 li bir laptop alman lazım öbür türlü max 2 sene sonra tekrar değiştirmek zorunda kalırsın.

Ciri

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
32,555
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Kardeşim yani ben yazılım için yapay zeka sistem kodlamasını yapmak için bir bilgisayar aldım 130-140 bin tl çizim için sketch up mesela biraz kapasiteli bir bilgisayar alman lazım minimum 4070 li bir laptop alman lazım öbür türlü max 2 sene sonra tekrar değiştirmek zorunda kalırsın.
Alakası yok gtx 1050ti la bile 10 yıl autocad kullanılır

Ciri

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
32,555
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Kardeşim autocad diye bir şey bahsettim mi ben benim bahsettiğim program hakkında konuştum
Adam senin bahsettiğin programı mı sormuş bilader ne kafa bulandırıyorsun?

macelian

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
İsmail
Benim kız arkadaş autocad çizimi yapıyordu şuan yapmıyor mimarlık şirketinde çalışıyor ama autocad yaptığında dandirik bir laptop ile yapıyordu ve hiç sıkıntı çekmedi o yüzden sadece autocad yapıcaksan hiç kasma kendini bütçene uygun bir laptop al geç idarelik

Ciri

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
32,555
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Çocuk bak anlamıyorsun mal mal yazıp adamı sinir etme ben örnek oalrak söyledim zaten adamı sinir etme mal mla konuşup
Kardeşim belli ki küçüksün, yaptığın hatayı kabullenmeyi öğren yaşına veriyorum.

Farex

80+ Silver
Kardeşim belli ki küçüksün, yaptığın hatayı kabullenmeyi öğren yaşına veriyorum.
Küçük mü :D senin abinim lan ben ne bu özgüven forumun yaş ortalaması zaten 13 senin taş çatlasın 14 yaşındasın bu işlere fazla girişme bilmediğin konu hakkında da yorum yapma

• Hahaha
Reaksiyonlar: Ciri

Ciri

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
32,555
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Küçük mü :D senin abinim lan ben ne bu özgüven forumun yaş ortalaması zaten 13 senin taş çatlasın 14 yaşındasın bu işlere fazla girişme bilmediğin konu hakkında da yorum yapma
Adama mühendislik programlarını sayıp autocadi hangi bilgisayarla kullandığıma kadar söylemişim 14 yaşındasın diyorsun. Roblox yasaklanınca dolmuşsunuz foruma

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
982,133
Üyeler
155,366
Son üye
frontier
Top Bottom