Neler Yeni

ayşegül aydın'ı öldüren afgan sapığın ifadesi

Omnissiah

80+ Bronze

"olay günü alkol aldım ve cami civarında dolaştığım sırada ayşegül'ü gördüm. alkolün etkisiyle hoşuma gitti. beğendim ve gittiği yöne doğru arkasından takip ettim. tenha ve ağaçlık bir yere geldiğimizde, arkadan yaklaşarak habersizce boğazını sıktım ve etkisiz hale getirmeye uğraştım. aniden baygınlık geçirip, yolun kenarına düşerek kafasını çarptı. sürükleyip, çalılık ve ağaçlık alana soktum. pantolonunu çıkarttım. çevreden sesler gelince pantolonunu giydirdim.

biraz uzaklaştım, sonra geri gelip yaşayıp yaşamadığını kontrol ettim. yüzünde sıcaklık ve ağzında köpük vardı. çantasındaki ıslak mendil ile ağzını ve yüzünü sildim. yarım saat ayıltmaya çalıştım, başaramayınca sırtıma alıp yol kenarına taşıdım. yakın bir iş yerinden bir şahıs geldi. bir araç durdu, sağlık ekiplerine haber vermelerini istedim. kalabalık olunca biri kızı tanıdı ve ailesine bilgi verdiler. olup bitenleri kenardan izledim hatta kız arabaya konulurken yardım ettim.

pelitli'de oturan bir tanıdığım, afganistan uyruklu arkadaşımın yanına gittim. kendime çok kızıyordum, sinirle elimi aynaya hızlıca vurdum. ayna kırılarak camlar sol elimi kesti, kendi kendime yarayı sardım. saklandığım evde jandarma ekipleri tarafından yakalandım. elimi görünce ambulansla hastaneye götürdüler. tedavi edilip, karakola götürüldüm. olay nedeniyle çok üzgün ve pişmanım. bu olaya her ne kadar kalkıştıysam da kaçmadım ve yardım çağırdım. kıza herhangi bir cinsel eylemde de bulunmadım. sadece soyup tekrar giydirdim, pişmanım."
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Yalancı sapık pislik. Öldürmesi hiç sorun değilmiş gibi cinsel eylemde bulunmadım diyor bir de. Etkin pişmanlık ayağına yatıyor. Ayrıca alkollü olduğunu vurguluyor.

Ağırlaştırılmış müebbet yese yine devletin yemeğini yiyeceği için içim soğumaz, böylelerine idam şart.

IceMan🥊

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
948
İsim
Baran Çelik
Sık kafasına at gitsin. Ahlaksız herif.

Andromakhe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,083
İsim
AAAAA
İlgilendiği Kategoriler
Anime / Tarih /Eğitim / Siyaset / Teknoloji
Bir şeyler yazardım da kapıya polis gelir...

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Bu adam normal şartlarda vatandaş olmadığı için sınır dışı edilmesi gerekiyor ama ben hapise düşmesini ve orada yüzlerce kez şişlenmesini isterim. Ahlaksız herif kadının üstünü çıkarıyorsun niyetin belli bir de geri giydirdim diyor. Niye üzerini açtın o zaman soysuz herif?

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,129
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
İşte bu yüzden mülteciler ırkçıyım

José Mourinho

80+ Silver
10 yılda topla mültecileri sonra ne oluyor gör. Bunlar daha başı 15 yıl sonra burası bizim mekanımızdır diye darbe yaparlar varya ülke yok olur. 15 Temmuz gibi olmaz yani nasıl olsa 50 milyon kişi saldırır net yani o zamana kadar.

Top Bottom