Neler Yeni

Azerbaycan'dan gelen yurt dışı PS4 alınır mı?

Ahmet Birkan Elmas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Ahmet Birkan Elmas
Beyler benim PC"im var satıp 2.el PS4 Slim 500GB almayı düşünüyorum 1800TL tek kol ve NBA oyunu var bilgisayarımı 1600 satıcı var 200TL koyup üstüne almak istiyorum PC oyunları artık sarmıyor konsol oyunları daha çok oynamak istiyorum ama sorun PS4"ün Azerbaycan'dan gelmesi biraz araştırdım Türkiye'de her yurtdışı cihazın çalışmadığını söyleyenler var garantisi zaten yok ama oyunları oynatmayabiliyorlarmış bu doğru mu ve nasıl anlarım?

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Yok öyle bir şey. Oynarsın benimki de yurtdışı tek farkı. X yerine O onay tuşu oluyor. Onu da ayarlardan değiştirdim.

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
peki hepsinde geçerli mi bu sorun olmasın.
Niye sorun olsun. Telefon değil ki imei numarası olsun çalışmasın. Ps4 bu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Önemli olan kısım priz kısmı olabilir ona bak. Her ülkenin elektrik hattı farklı. Tr de 220 v 50 hz var genelde.

Ahmet Birkan Elmas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Ahmet Birkan Elmas
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Niye sorun olsun. Telefon değil ki imei numarası olsun çalışmasın. Ps4 bu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Önemli olan kısım priz kısmı olabilir ona bak. Her ülkenin elektrik hattı farklı. Tr de 220 v 50 hz var genelde.
yani ne bilim bir yerde amerikadan almayın türkiyedeki oyunları oynayamazsınız denmişti bana saçma geldi ama bir sormak istedim işimi sağlama almak için sonra sorun çıkarsa çok zora girerim.

Mertpk

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,864
İsim
Mert Metshi
yani ne bilim bir yerde amerikadan almayın türkiyedeki oyunları oynayamazsınız denmişti bana saçma geldi ama bir sormak istedim işimi sağlama almak için sonra sorun çıkarsa çok zora girerim.
Sistem özelliklerini yazabilir misin

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Ben Hindistan psn den alınan oyunu bile oynuyorum. Tr hesabım da var.

Jnwander

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,237
İsim
Kadir Tunç
Bildiğim kadarıyla öyle bir şey yok,kim söylediyse güzel dümen atmış

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,221
Üyeler
152,845
Son üye
bluesed
Top Bottom