Neler Yeni

B Araba ehliyeti almak için 18 yaşını tam doldurmak gerekiyor mu?

beatsquar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Deniz Gündoğan
Arkadaşlar selam internette merakımdan ve zamanı yaklaştığından dolayı ehliyet fiyatlarını araştırıyordum , sitede şöyle bir yazıya denk geldim

''Ehliyet Alma Yaşı B Manuel Otomobil Ehliyeti : 18 yaşında alınabilir ve Mart 2024 itibariyle 2006 doğumlular B otomobil ehliyeti alabilirler.B manuel otomobil ehliyeti ile tüm otomobiller kullanılabilir.''

Şimdi benim yaşımı yıl olarak doldurmam yetiyor mu yoksa tam olarak doğum günümü beklemeli miyim çok merak ettim aydınlatırsanız sevinirim. Yazıda mı yanlışlık var yazıyı ben mi yanlış anladım bilmiyorum ama gerçekten çok merak ettim.

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,112
İsim
.
Arkadaşlar selam internette merakımdan ve zamanı yaklaştığından dolayı ehliyet fiyatlarını araştırıyordum , sitede şöyle bir yazıya denk geldim

''Ehliyet Alma Yaşı B Manuel Otomobil Ehliyeti : 18 yaşında alınabilir ve Mart 2024 itibariyle 2006 doğumlular B otomobil ehliyeti alabilirler.B manuel otomobil ehliyeti ile tüm otomobiller kullanılabilir.''

Şimdi benim yaşımı yıl olarak doldurmam yetiyor mu yoksa tam olarak doğum günümü beklemeli miyim çok merak ettim aydınlatırsanız sevinirim. Yazıda mı yanlışlık var yazıyı ben mi yanlış anladım bilmiyorum ama gerçekten çok merak ettim.
Doldurmadan alamazsın

T.P.G.

80+ Titanium

Örnek olarak doğum günün 03/08/2024. Yarın olmadan alamazsın ehliyeti, yarın gidip başvurabilirsin. Doğum tarihinin gelmesi gerek.

beatsquar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Deniz Gündoğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anladım , hepinize çok teşekkür ederim çok hızlı oldu bu ama , heveslenmiştim oysaki :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,508
Üyeler
156,345
Son üye
dvre
Top Bottom