Neler Yeni

Yardım B sınıfı ehliyet ile motor kullanmak

mSyde

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Mustafa Sarısoy
normalde b sınıfı ehliyeti olanlar 125ccye kadar motor kullanabilir diyor fakat bazı sitelerde motoru kullanmak için en az 2 teorik ders alınması gerektiği yazıyor, şimdi ben b sınıfı ehliyetim ile hiçbir ders vs almadan direkt motor kullanabilir miyim

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,700
İsim
Orkun
normalde b sınıfı ehliyeti olanlar 125ccye kadar motor kullanabilir diyor fakat bazı sitelerde motoru kullanmak için en az 2 teorik ders alınması gerektiği yazıyor, şimdi ben b sınıfı ehliyetim ile hiçbir ders vs almadan direkt motor kullanabilir miyim
Hiçbir ders vs. almadan sadece 50CC ye kadar kullanabilirsin.
125CC kullanabilmek için sürücü kurslarından ekstra dersler alınması gerekiyor. (Hangi dersler ya da içerikleri nedir bilmiyorum.)
Bunu bilmeyen vatandaşlar nasılsa açıklandı sürebiliyoruz diye sürdükleri için çok dehşet trafik cezaları yemek durumunda kaldılar.

Rulep

80+ Gold
Kullanamazsın cezayı keserler kullanmak istiyorsan sürücü kurslarına sor en iyi bilgiyi onlar verir

mSyde

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Mustafa Sarısoy
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
125CC kullanabilmek için sürücü kurslarından ekstra dersler alınması gerekiyor. (Hangi dersler ya da içerikleri nedir bilmiyorum.)
Bunu bilmeyen vatandaşlar nasılsa açıklandı sürebiliyoruz diye sürdükleri için çok dehşet trafik cezaları yemek durumunda kaldılar.
ders aldığım sistemde mi gözüküyor nasıl işliyor ki sonuçta ehliyet seviyesi aynı

asmarena6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
488
İsim
Berk Era
trafik cezası yeseler iyi. ***** saptal sıfır eğitimle altına scooter motor herneyse alan atladı yola. ne motosiklet dinamikleri biliyorlar ne görünüp görünmediklerini dan dun sürüp hem kendilerini hem milleti tehlikeye atıyorlar. motor işi arabaya benzemez aynı mantıkta sürülen araçlar değiller bunlar. ama tabii ki devlet yetkililerimizin ipinde mi değil. ölen ölsün kimene.

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,700
İsim
Orkun
ders aldığım sistemde mi gözüküyor nasıl işliyor ki sonuçta ehliyet seviyesi aynı
Ehliyetine işleniyor. Ehliyetini sorguladıklarında dijital sistemde işlenip işlenmediğini görebiliyorlar.

Top Bottom